کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی مصر می‌گوید فدراسیون فوتبال مصر به تاریخ و نام او به عنوان یک مربی بزرگ در جهان احترام نمی‌گذارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش در راه صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ ناکامی بزرگی را با تیم ملی مصر تجربه کرد و شاگردانش در گام آخر و در یک بازی عجیب و غریب از سنگال شکست خوردند‌. کی‌روش در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی در مصر راجع به جدایی‌اش گفت: درحال حاضر فکر نمی‌کنم زمان مناسبی برای صحبت در مورد جدایی‌ام از تیم مصر باشد؛ اما شما باید از رئیس فدراسیون مصر، جمال علام و اعضای هیئت مدیره سوال کنید.

کی‌روش ادامه داد: رئیس و اعضای هیئت مدیره به من، کار و تعهدم و همچنین به کادر فنی من احترام نگذاشتند بنابراین فکر نمیکنم لازم باشد چیز دیگری بگویم.

سرمربی سابق مصر ادامه داد: آنها نمی‌خواستند کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی مصر کارش را ادامه دهد. این فقط یک دستور بوده است. این چیزی است که آنها باید توضیح دهند نه من. نتایج و عملکرد بازیکنان حکایت از کیفیت کار من در تیم ملی دارد و هواداران به طور کلی از خوشحالی و افتخار خود در مورد این تیم و بازیکنان صحبت کردند.