صبح امروز چهارشنبه انتخابات هیات رئیسه سال جدید مجلس برگزار شد و پس از آن رئیس و اعضای جدید هیات رئیسه مجلس و نمایندگان با رهبر انقلاب دیدار کردند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

صبح امروز چهارشنبه انتخابات هیات رئیسه سال جدید مجلس برگزار شد و پس از آن رئیس و اعضای جدید هیات رئیسه مجلس و نمایندگان با رهبر انقلاب دیدار کردند.

نمایندگان مجلس بعد از این دیدار، در صفحات شخصی خود در توئیتر روایاتی از این دیدار را مطرح کردند.

محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت

«رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان به نکته مهمی اشاره کردند و آن اینکه دشمن به اشتباهات داخلی بیش از ظرفیت‌های خود امیدوار است، این موضوع اهمیت سیره و تصمیمات مسئولان را چند برابر کرده و به فضل الهی و با هدایت پیر انقلاب نمایندگان مجلس انقلابی بوده و انقلابی خواهند ماند.»

عباس گودرزی نماینده بروجرد

«بَلِ الانسانُ عَلی نَفسِه بَصیره...

امروز رهبر معظم انقلاب ویژگی های یک نماینده انقلابی را بیان فرمودند؛ باید خودمان را با آن ویژگی ها تطبیق بدهیم؛ هر کجا مطابقت داشتیم خدا را شکر کنیم و هر کجا فاصله بود از خدا طلب هدایت؛»

علی بابایی کارنامی نماینده ساری

«رهبر فرزانه انقلاب امروز پدرانه و بزرگوارانه نمایندگان را مورد لطف قرار دادند. فرمایش ایشان که «من مجلس شما را دوست دارم» بزرگترین سند افتخار مجلس یازدهم خواهد بود و امیدواریم طبق رهنمود ایشان در مسیر انقلابی بودن باقی بمانیم.

نکته مهم دیگر تاکید همیشگی ایشان بر دوری نمایندگان از امور اجرایی - بر اساس مصلحت نمایندگان - بود اما در کنار آن دولت را نیز توصیه به مشورت با نمایندگان در مسایل مختلف نمودند.»

مسلم صالحی نماینده اقلید

«نامه پنجم نهج البلاغه:

إنَّ عَمَلَک لَیْسَ لَک بِطُعْمَةٍ وَ لَکنَّهُ فِی عُنُقِک أَمَانَةٌ

همانا پست و مسئولیت، برای تو طعمه نیست بلکه امانتی بر گردن تو است»

(۴ خرداد ۱۴۰۱)

مهدی اسماعیلی نماینده میانه 

تاکید امروز حضرت امام خامنه‌ای بر جهاد تبیین توسط نمایندگان در ابعاد مختلف حائز اهمیت بود توجه به بعد رسانه‌ای مصوبات، توضیح دلایل عدم امکان برخی درخواست‌های مردمی با زبان گویا و پرهیز از جوزدگی و جنجال‌زدگی از جمله این موارد بود.

الهام آزاد نماینده نایین

امروز نمایندگان این دوره برای اولین بار افتخار دیدار حضوری با رهبری عزیز انقلاب داشتند؛ ایشان چون گذشته، خدمتگزاران مردم در خانه ملت را مورد لطف و محبت خود قرار دادند. قطعا عنایت معظم له مسئولیت ما را در برابر ملت سنگین تر خواهد کرد. ان شاءالله همچنان خدمتگزاری صدیق برای مردم و انقلاب باشیم.