ایمان صفا در برنامه مافیا با خانم بازیگر بحث میکند و بلافاصله اتفاق ناخوشایندی برای آقای بازگیر می افتد که در ادامه میتوانید ببینید

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ایمان صفا متولد سال 62 در تهران است. ایمان صفا بازیگری را در کودکی اش آغاز کرد. ایمان صفا با حضور در برنامه جوکر ساخته احسان علیخانی به محبوبیت رسید. ایمان صفا به شدت اهل خانواده است. ایمان صفا بازیگری را از تئاتر شروع کرد. 

بیوگرافی ایمان صفا

ایمان صفا (زادهٔ ۱ دی ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی فعالیت هنری‌اش را از سال ۱۳۶۸ در تئاتر کودک آغاز کرد و با فیلم کوتاه فرصت‌های فردا به کارگردانی منوچهر هادی بازیگری را آغاز و با ایفای نقش کوتاهی در فیلم قرنطینه وارد عرصه سینما شد؛ سپس سال ۱۳۸۷ در مجموعه تلویزیونی عملیات ۱۲۵ به کارگردانی بهروز افخمی به بازیگری پرداخت و استعدادش را نشان داد. وی با بازی در سریال نیسان آبی منوچهر هادی و حضور در جوکر به محبوبیت رسید. ایمان صفا متولد سی آذر ماه سال ۱۳۶۲ و در تهران بدنیا آمد است. وی می گوید بازیگری حرفه پر دردسری است و به خاطر سختی کار، استرس و اضطراب بالایی که دارد بازیگران زود پیر می شوند و درست به همین دلیل نیز باید بیش از دیگران به سلامت روح و جسم خود اهمیت بدهند. صفا علاوه بر این که دروازه بان تیم هنرمندان است، دستی هم بر قلم دارد و گاهی هم برای دل خودش می نویسد. او معتقد است باید پیشگیری را به جای درمان سرلوحه زندگی قرار داد.وی در فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی متعددی از جمله مهمانان ویژه، خوب بد زشت، خداحافظ بچه و محکومین به ایفای نقش پرداخت. او بیشتر به خاطر ایفای نقش «ممد چاخان» در مجموعه نمایش خانگی نیسان آبی شناخته می‌شود.

ایمان صفا

خودمونی با ایمان صفا

مهمترین خصیصه رفتاری ایمان صفا چیست؟

صادق بودن با مردم چرا که وقتی صادق باشی مردم دوستت دارند.

عملیات ۱۲۵ یک کار ویژه بود و به نوعی زندگی روزانه آتش نشانان را نشان می دهد که سرشاز از حادثه است. از نظر قدرت بدنی چقدر برای این کار آمادگی داشتید؟

من در زمان نوجوانی تکواندو کار می‌کردم و کمربند مشکی دارم، اما ادامه ندادم. بعد ازآن به سراغ کشتی رفتم و دفاع راست تیم فوتبال شهید فهمیده هم بودم و ورزش را هرگز رها نکردم. الان هم دروازه بان تیم هنرمندان هستم. تمرینات بدنسازی فوتبال را در برنامه هفتگی خودم دارم و از نظر بدنی آماده‌ام. بازی در عملیات ۱۲۵ هم همین را لازم داشت. این کار مستلزم این بود که آمادگی خاص بدنی داشته باشیم و خود سریال هم به ما در این امر کمک می‌کرد چرا که کار بسیار سخت ونفس گیری بود. ضمن این که شغل ما ایجاب می‌کند که همیشه آماده باشیم. یعنی همین که یک بازیگر در روز ۱۷–۱۸ ساعت جلوی دوربین قرار می‌گیرد و در شرایط مختلف کار می‌کند نیازمند آمادگی خوبی است چرا که بدن باید بتواند این هماهنگی را انجام دهد.

آیا رژیم خاصی را دنبال می کنید؟

من رژیم غذایی دارم اما این که تحت رژیم سخت غذایی باشم خیر، در واقع از یک رژیم ساده غذایی استفاده می‌کنم برای این که بتوانم روی پا بایستم و بدنم سالم باشد. همین امر هم باعث شده است که طی ۷ سال تنها ۲ کیلو گرم وزن اضافه کنم و فکر می‌کنم اگر رژیم نداشتم امروز به جای ۲ کیلو، ۲۵ کیلو به وزنم اضافه می شد .

به نظر شما مشاوره با پزشک تغذیه چقدر می تواند در سلامت جسمی شما موثر باشد؟

پزشک تغذیه هم مثل بسیاری ازچیزهای دیگر جزو خدمات شهری است که شما به عنوان یک شهروند از جامعه دریافت می‌کنید. مشورت با پزشک تغذیه به شما کمک می کند که جلوی بسیاری از بیماری‌ها را بگیرید ضمن این که به نوعی اهمیت دادن به سلامت بدن است. متاسفانه در این زمینه اطلاع رسانی ضعیف است و همه فکر می کنند که مشاوره با پزشک تغذیه تنها برای رژیم چاقی یا لاغری است درحالی که این طور نیست و شما با گرفتن یک مشاوره درست می توانید جلوی بسیاری از بیماری‌های جسمی و حتی روحی را بگیرید. فکر می کنم این مشاوره و پیشگیری از بیماری‌ها بسیار بهتر از درمان بیماری باشد.

ایمان صفا

کارنامه ی فیلم شناسی ایمان صفا

هیلانه (1392) استخاره (1393)

کوتاه مثل زندگی (1395) قرنطینه (1386)

سفیر عشق (1392) باران تابستانی (1394)

ماشین قشنگم (1395) ملاقات در تاریکی (1394)

یتیم خانه ایران (1395) پاگچی (1397)

داش آکل (1396) شنای پروانه (1398)

یقه سفید ها (11398) دم غروب، زعفرانیه (1399)  

مجموعه های تلویزیونی ایمان صفا

عملیات 125 (1385) عملیات 125 (فصل دوم) (1394)

مهمانان ویژه (1390) خداحافظ بچه (1391)

خوب بد زشت (1393) خط (1392)

جوکر1401 (1400) نیسان آبی (1400)

بچه محل (1399) سرحال (1399)

محکومین (1396) هم بازی (1399)

رخنه (1396)پ

ایمان صفا

تأهل و ازدواج ایمان صفا 

ایمان صفا،  ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.