باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای با جدایی محرم نویدکیا موافقت و اعلام کرد که گزینه‌های این تیم به زودی معرفی خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش‌سه"، صبح روز چهارشنبه هجدهم خرداد ماه ١۴٠١ برای هواداران سپاهان با خبری شوکه کننده آغاز شده است. آنها که پس از کناره گیری امیر‌قلعه‌نویی در هفته‌های واپسین لیگ نوزدهم با بازگشت محمدرضا ساکت و سپس محرم نویدکیا مواجه شدند، امیدوار به تکرار روزهای طلایی دهه هشتاد با این زوج سپاهانی بودند ولی اگرچه نویدکیا در لیگ بیستم توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد ولی طلایی‌پوشان اصفهانی در لیگ بیست و یکم هیچ نشانی از آن تیم مستحکم فصل گذشته نداشتند تا چند روز پس از پایان مسابقات محرم نویدکیا تصمیم به کناره گیری بگیرد.

باشگاه سپاهان ضمن پذیرش این استعفا با انتشار متنی از زحمات شماره ۴ فراموش نشدنی طلایی‌پوشان تقدیر کرده و تاکید کرده که به زودی گزینه‌های مربیگری طلایی‌پوشان اعلام خواهد شد.

متن بیانیه باشگاه سپاهان در واکنش به کناره‌گیری نویدکیا به شرح زیر است: 

«همانگونه که هواداران پرشور، ارزنده و فیهم طلایی‌دل و مردم خونگرم اصفهان شاهد و ناظر بودند حفظ ثبات و آرامش در حوزه ورزش به ویژه فوتبال اصفهان همواره از اولویت‌های اجرایی باشگاه بوده و از همین با اتخاذ تدابیر ویژه، سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی‌ها آینده خود را در حمایت از سرمایه‌های ارزشمند سپاهان استوار نموده است.

در همین راستا انعقاد قرارداد سه ساله و شروع همکاری با آقای محرم نویدکیا در دستور کار قرار گرفت و به اذعان اهالی منصف فوتبال، حمایت‌های بی دریغی از سوی ارکان باشگاه به منظور حصول نتایج بلند مدت، مطلوب و در شان نام سپاهان انجام پذیرفت.

از آنجایی که کما فی سابق برنامه‌ریزی برای فصل آینده از چند ماه گذشته در دستور کار قرار داشت. جلسات متعددی با این عنوان تشکیل و خروجی جلسات مورد پیگیری مداوم قرار گرفت. لیکن آقای محرم نویدکیا طی تماس با مدیریت باشگاه و با اعلام مشکلات شخصی و نگرانی از عدم امکان کمک به تیم فوتبال و دغدغه هواداران انصراف خود را از ادامه همکاری در سال سوم قرارداد صراحتاً اعلام نمودند.

با عنایت به اینکه همه سپاهانی‌های اصیل به حسن نیت دلسوزانه آقای نویدکیا باور دارند، ضمن سپاس فراوان از زحمات طاقت‌فرسای امروز و دیروز این وفادار طلایی، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به درخواست ایشان احترام گذاشته و اعلام می‌دارد اگر چه این قرارداد متوقف می‌گردد لیکن سپاهان همواره افتخار آفرینی‌های ایشان را فراموش نکرده و در ادامه مسیر پر فراز و نشیب آینده، بر همکاری و همفکری فنی ایشان تاکید می‌نماید.

شایان ذکر است برنامه‌ریزی جهت انتخاب و معرفی گزینه‌های سرمربیگری سپاهان، به سرعت در حال انجام و در فرصت مناسب به اطلاع همگان خواهد رسید.»