پیروز قربانی می گوید در شأن او نیست تا در تیم هایی حضور پیدا کند که برای سقوط نکردن می جنگند. اگر رایکا برای صعود تلاش کند، در این تیم می ماند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، رایکا بابل فصل سخت پر استرس و سختی را پشت سر گذاشت ولی در نهایت در لیگ یک باقی ماند پیروز قربانی در این مورد به خبرنگار ما گفت: از لحاظ تجربی فصل خوبی بود ولی کلا از لحاظ فوتبالی به نظرم مزخرف بود! خدا را شکر که تمام و ختم به خیر شد و شرمنده نشدیم. با کمک بچه ها و همکاران توانستیم سهمیه بابل را در لیگ یک حفظ کنیم.

او که نیم فصل از این تیم جدا شده بود ولی در نهایت مجددا به رایکا برگشت در این باره ادامه داد: به نظرم رفتنم اشتباه بود و برگشتنم اشتباه تر. واقعا شرایط به گونه ای بود که خیلی سختی کشیدم، چالش سختی بود و با کمک همکاران توانستیم آن را پشت سر بگذاریم.

سرمربی رایکا در مورد وضعیت چمن استادیوم ها در لیگ یک عنوان کرد: اکثر زمین هایی که در آن بازی کردیم  به غیر از یکی دو مورد، بقیه خوب بودند. برای مثال زمین قزوین، خرم آباد، آبادان و غیره خوب بودند. ما خودمان مدتی در چمن مصنوعی تمرین می کردیم. بدترین زمین از‌ لحاظ کیفیت زمین هفت تیر بابل بود وگرنه سایر جاها از نظر کیفی زمین های بدی نبود.

قربانی که سال ها در خط دفاع استقلال به میدان می رفت  در مورد بلاتکلیفی نیمکت این تیم پس از جدایی مجیدی نظرش را اینگونه بیان کرد: خودشان می دانند، انشاالله هرچه سریع تر مشکل حل شود. باید اجازه بدهیم مدیریت استقلال بهترین تصمیم را بگیرد. من اصلا پیگیری نکردم و نمی دانم چه اسامی برای نیمکت مطرح شده ولی انشاالله اتفاق خوبی بیفتد.

قربانی در مورد فصل آینده نیز افزود: از اول مربیگری فوتبالم در جاهایی کار کردم که هم پر تماشاگر بوده و هم مشکلات زیادی داشته است. بوکان و رایکا جزو پر تماشاگر ترین تیم های ایران هستند. به نظرم این قضیه از لحاظ تجربی خیلی به من کمک کرد. فکر می کنم فوق لیسانسم را در فوتبال با بوکان گرفتم و دکتری را در بابل!

او ادامه داد: امیدوارم سال های آینده از این تجربیات استفاده کنم. برای فصل بعد برنامه ام مشخص نیست، اگر قرار باشد در رایکا بابل بمانم و این تیم اگر می خواهد برای صعود بجنگد، باید از لحاظ نگرش، دیدگاه و خیلی چیز های دیگر شخم زده شود. در دو سه فصل گذشته رایکا فقط توانسته در لیگ بماند، در شخصیت من نیست در تیمی باشم که فقط برای نیفتادن می جنگد.

قربانی در پایان گفت: در دوران بازیگری ام همیشه در جاهایی بازی کردم که در کورس قهرمانی بوده است. اگر دوستان یکسری مشکلات را حل کنند و تمهیداتی بیندیشند که رایکا برای صعود بجنگد در خدمتشان هستم. شأن مردم بابل خیلی بیشتر از این چیز ها است و تماشاگران فوتبال فهمی دارد. مسئولین باید تیمی ببندند که مدعی صعود باشد. اگر چنین اتفاقی بیفتد من با افتخار در خدمتشان هستم، اگر نه ترجیح می دهم  در جاهای دیگر کار کنم.