لیست خرید گرانقیمت و درخواست دستمزدِ 700 هزار دلاری باعث شده تا پروسه عقد قرارداد تراکتور با بردیف طولانی شود و حتی احتمال منفی شدن آن هم وجود دارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه ادامه همکاری ارطغرول ساغلام با باشگاه تراکتور منتفی شد، این باشگاه وارد پروسه انتخاب سرمربی جدید شد؛ پروسه‌ای که همراه با مطرح شدن چند نام و در نهایت اعلام بردیف به عنوان گزینه منتخب بود. مربی ترکمن-روس بعد از توافق اولیه با تراکتور راهی ایران شد. با وجود گذشت چند روز اما هنوز قرارداد رسمی بین طرفین امضا نشده است. گفته می شود شرط و شروط عجیب بردیف باعث شده تا این قرارداد هنوز امضا نشود.

شروطی که همکاری را سخت کرده است

سرمربی سابق تیم های روستوف، روبین کازان و غیرت که شناخت زیادی از فوتبال ایران ندارد، به صورت فشرده در طول این چند روز به تماشای بازی های تراکتور پرداخته و خواسته های خود را بر مبنای نیازهایی که احساس کرده، به باشگاه ارائه نموده است. این درخواست ها اما به گونه ای است که برآورده کردن آنها بسیار سخت به نظر می رسد و همکاری بین طرفین را شاید به سرانجام نرساند.

لیست خرید 200 میلیارد تومانی

مهمترین خواسته بردیف جذب 5 بازیکن است. بازیکنان درخواستی بردیف را ملی پوشان و لژیونرهایی تشکیل می دهند که در میان آنها نام سعید عزت اللهی و کریم انصاری‌فرد نیز دیده می شود.

جذب بازیکنان مدنظر بردیف چیزی حدود 200 میلیارد تومان برای تراکتور خرج خواهد داشت. البته جز این لیست 5 نفره، سرمربی مورد نظر تراکتوری ها خواسته های دیگری هم داشته که جزییات آن هنوز فاش نشده است.

دستمزد درخواستی بردیف از تراکتور

دستمزد درخواستی قربان بردیف برای خودش نیز رقم بالایی است که باید دید تراکتوری ها آن را قبول خواهند کرد یا خیر. او درخواست 700 هزار دلار از مدیران تیم سرخ پوش کرده است. ضرب این رقم در قیمت فعلی دلار، رقمی بیش از 22 میلیارد تومان می شود.

این درخواست مالی، واکنش های هواداران و لیست گرانقیمت بردیف شرایطی را به وجود آورده که به نظر می رسد اگر این مربی از مواضع خود کوتاه نیاید، حضور او در تراکتور منتفی شده و قربان راهی کشورش خواهد شد.

درخواست کمک یا تماس با گزینه‌های داخلی؟

در چنین شرایطی همه نگاه ها به محمدرضا زنوزی است. باشگاه تراکتور در برنامه اولیه خود برای فصل جدید به دنبال ساختن تیمی رقابتی با مهره هایی همگون‌تر از فصول گذشته بود ولی با توجه به شرایط اقتصادی فعلی، تامین هزینه هایی که در موردش صحبت کردیم سخت به نظر می رسد مگر اینکه ارگان های دیگر به کمک تراکتور بیایند.

البته این احتمال هم وجود دارد که باشگاه تراکتور با توجه به شرایط به وجود آمده، تصمیم خود را تغییر داده و دوباره روی به گزینه های داخلی بیاورد. این احتمال با توجه به اینکه حضور بردیف در تراکتور از اقبال عمومی کمی برخوردار بود، محتمل به نظر می رسد.