گابریل ژسوس، ستاره برزیلی منچسترسیتی، با انتشار پیامی از این تیم و هوادارانش خداحافظی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بحث و گمانه‌زنی پیرامون جدایی ژسوس از سیتی از مدت‌ها قبل در جریان بود  و در نهایت این بازیکن تصمیمش را در این باره گرفت. 

او با امضای قراردادی پنج ساله به ارزش 45 میلیون پوند به آرسنال پیوست تا از فصل آینده با پیراهن این تیم به میدان برود. 

این بازیکن در طول پنج سال و نیم حضورش در ورزشگاه اتحاد موفق شد 236 بازی با پیراهن سیتی انجام داده و 95 گل برای این تیم به ثمر برساند. او همچنین چهار قهرمانی لیگ برتر، یک جام حذفی  و سه قهرمانی جام اتحادیه را نیز تجربه کرد. 

در حالی که پپ گواردیولا همیشه جایگاهی برای این بازیکن در ترکیب و برنامه‌هایش داشت اما حضور ارلینگ هالند در این تابستان باعث می‌شد که او فرصتی برای بازی در پست محبوبش در نوک خط حمله نداشته باشد و به همین دلیل تصمیم به ترک سیتی گرفت. 

او با انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی از هواداران سیتی خداحافظی کرده است. متنی که در این ویدیو پخش شده به این شرح است:« این پسر کوچک از ژاردی پری در شمال سائو پائولو رویای داشت. وقتی بچه بودم، فقط می‌خواستم فوتبال بازی کنم. این رویا به حقیقت پیوست.

« من می‌خواستم برزیل را فتح کنم و این کار را کردم. می‌خواستم برای تیم ملی کشورم به میدان بروم و این کار را کردم. تلفن زنگ خورد و در آن سوی خط رویای جدیدی بود. رویایی که به آن فکر هم نکرده بودم.

« وقتی متوجه شدم که اینجا بودم. در منچستر بودم و پیراهن سیتی را به تن داشتم. اینجا همه چیز را تجربه کردم. گریه کردم، خندیدم، قهرمان شدم، خوشحال بودم و یاد گرفتم. من رویای قهرمانی داشتم و به آن رسیدم. من هرچیزی که خواستم را تجربه کردم.

« ممنونم سیتی! برای این که بیشتر از پنج سال تمام زندگی من بودی. این پسر از ژاردیم پریس هرگز دست از رویاپردازی برنخواهد داشت. حالا زمان زیستن با رویای جدیدی است.»