یکی از بازیکنانی که باشگاه استقلال مصرانه تلاش می کند در فصل نقل و انتقالات تابستانی او را به خدمت بگیرد محمد محبی، وینگر و مهاجم تیم سانتاکلارا است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس آخرین خبرهای رسیده تیم استقلال به موازات مذاکرات موفقیت آمیزی هم با باشگاه سانتاکلارا و هم محمد محبی داشت که تا روز گذشته به دلیل مشکلات ویزا هنوز راهی پرتغال نشده بود. باشگاه سانتاکلارا که برای فروش محمد محبی به یکی از تیم های مطرح پرتغال برنامه ریزی کرده بود و به همین خاطر بند فسخ 3 میلیون یورویی را در قرارداد این بازیکن گذاشته بود حالا با اصرار باشگاه استقلال و هم چنین ساپینتو مواجه شده است و به نظر می رسد در روزهای آینده رضایتنامه این بازیکن را برای تیم آبی صادر خواهد کرد. البته رضایتنامه محمد محبی برای تیم استقلال قرضی است و محمد محبی تنها فصل پیش رو برای استقلال بازی خواهد کرد و بعد از آن بار دیگر به پرتغال بر می گردد. مبلغی که باشگاه استقلال برای خرید قرضی محمد محبی به تیم سانتاکلارا پیشنهاد داده حداکثر 300 هزار دلار است. باشگاه استقلال پیش تر پیشنهاد داده بود در ازای پرداخت 500 هزار دلار رضایتنامه محمد محبی را به صورت قطعی از سوی باشگاه سانتاکلارا دریافت کند.

گفته می شود در روزهای اخیر ساپینتو سرمربی جدید تیم استقلال هم به این نقل و انتقال کمک کرد و پیش بینی می شود در روزهای پیش رو باشگاه سانتاکلارا رضایتنامه محمد محبی را برای تیم استقلال صادر کند. یکی از دلایل قبول پیشنهاد باشگاه استقلال هم به این خاطر است که باشگاه سانتاکلارا متوجه شده با حضور محمد محبی در اردوی تیم آبی او یک بار دیگر شانس ملی پوش شدن و بازی در ترکیب تیم ملی ایران را پیدا خواهد کرد و این موجب بالا رفتن قیمت این بازیکن ایرانی می شود.