دروازه‌بان ایرانی پورتیموننزه هنوز جایگاه ثابتی در این تیم به دست نیاورده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، سید پیام نیازمند که سال گذشته از سپاهان راهی پورتیموننزه پرتغال شد، در یک فصل اخیر وضعیت ایده‌آلی در این باشگاه نداشت و فقط در دو مسابقه لیگ برتر و سه دیدار جام حذفی به میدان رفت و در سایر هفته‌ها نیمکت‌نشین یا دور از فهرست بود، اما با این حال امید داشت در سال جدید شرایط او بهتر شود.

این دروازه‌بان که به‌خاطر دوری از شرایط مسابقه در لیگ برتر پرتغال از فهرست اولیه تیم ملی نیز فاصله گرفته بود و در لیست رزرو حضور داشت، امسال تصمیم گرفت به ایران برنگردد و علی‌رغم شایعه حضورش در تیم‌هایی مثل فولاد، در پورتیموننزه ماند تا شانس بازی به دست بیاورد.

نیازمند امیدوار بود در فصل ۲۳-۲۰۲۲ با جدایی دروازه‌بان اول فصل گذشته تیمش شانس حضور در ترکیب را داشته باشد و شماره یک پورتیموننزه شود، اما ظاهرا امسال هم بر وفق مراد او پیش نخواهد رفت و این دروازه‌بان ایرانی احتمالا نیمکت‌نشین یک گلر ژاپنی خواهد بود.

دروازه‌بان ایرانی پورتیموننزه در دو مسابقه از چهار دیدار پیش‌فصل تیمش مقابل تیم‌های موناکو فرانسه و پورتو یک نیمه فرصت بازی به دست آورده که در این مسابقه نتوانسته بود دروازه خود را برابر حریفان مطرح تیمش بسته نگه دارد و شاید همین علت موجب دور شدن او از ترکیب شده است.

تیم فوتبال پورتیموننزه شب گذشته در چهارمین مسابقه تدارکاتی پیش فصل در حالی به مصاف رُم ایتالیا و شاگردان ژوزه مورینیو رفت که پیام نیازمند در هر دو نیمه و برخلاف دو گلر دیگر تیمش فرصت بازی به دست نیاورد و تا پایان نیمکت‌نشین بود.

از سوی دیگر منابع خبری منتسب به پورتیموننزه نیز در روزهای اخیر عنوان کرده‌اند نمایش کوسوکه ناکامورا، دروازه‌بان ژاپنی در دیدارهای تدارکاتی قابل قبول بوده و می‌تواند مهره قابل اعتماد سرمربی این تیم در فصل جدید باشد.