جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از فوت ۳ سرنشین خودروی پژو ۴۰۵ در اثر برخورد با یک دستگاه اتوبوس در شهرستان گچساران خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از فوت ۳ سرنشین خودروی پژو ۴۰۵ در اثر برخورد با یک دستگاه اتوبوس در شهرستان گچساران خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا اکبری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی عبداللهی شهرستان گچساران در ساعت 1 بامداد حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.

اکبری با اشاره به اینکه راننده خوردو با بی توجهی به دستور پلیس از محل متواری شد، تصریح کرد: یکی از سرنشینان خودرو در طی مسیر به سمت خودروی ماموران تیراندازی نموده که ماموران به ناچار با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک ها قصد متوقف کردن خوردو را داشتند.

وی بیان کرد: راننده خوردو پس از اصابت تیر به لاستیک‌ها باز هم اقدام به فرار نموده که علی رغم پنچر شدن لاستیک‌های خوردو پس از طی مسافت طولانی بر اثر بی توجهی به یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از سمت دهدشت به استان بوشهر در حال حرکت بوده برخورد کرده که هر دو خوردو دچار آتش سوزی شدند.

اکبری با اشاره به اینکه 3 سرنشین خودروی پژو 405 در دم جان باختند، ادامه داد: خوشبختانه تمام مسافران خودروی اتوبوس بدون هیچ گونه صدمه ای اتوبوس را ترک کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از محل یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه تعدادی فشنگ که متعلق به سرنشینان خودروی پژو 405 بود کشف و ضبط کردند و بررسی بیشتر موضوع در دستور کار پلیس قرار دارد.