وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد معاونت توسعه ورزش زنان این وزارتخانه ساخت جایگاه ویژه بانوان در ورزشگاه آزادی را پیگیری می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، یکی از موضوعاتی که درباره ورزشگاه آزادی طی روزهای گذشته وجود داشته نقص‌هایی است که این ورزشگاه پیدا کرده و سازمان لیگ نیز بارها بابت آن هشدار داده است. مسئولین سازمان لیگ فوتبال خواهان استانداردسازی ورزشگاه آزادی برای مسابقات لیگ برتر هستند و حالا وزارت ورزش نیز در این خصوص اقدام کرده است.

درباره ورزشگاه آزادی گفته شده که این ورزشگاه نقص ایمنی دارد اما حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، امروز این مسئله را رد کرد. او گفت: «صد البته برای ورزشگاه آزادی برنامه هایی داریم. استادیوم آزادی ناایمن‌ نیست و این واژه صحیح نیست. مجموعه های ورزشی وقتی سنی از آنها می‌گذرد استهلاک برمی‌دارند که دستورالعمل های نگهداری خاص خود را دارند. مجموعه ورزشی آزادی زیر نظر یک شرکت تخصصی توسعه و تجهیز است و همه چیز آن کنترل می‌شود.»

او ادامه داد:«حدود نیم قرن است که از استادیوم آزادی بهره برداری شده است طبیعتا استهلاک دارد و تحت مراقبت است.»

در ادامه خبرنگاری از وزیر ورزش درباره احتمال در نظر گرفتن جایگاه اختصاصی بانوان در ورزشگاه آزادی سوال کرد. سجادی پاسخ داد: «وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش زنان در این رابطه برنامه دارد‌. در ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران دو واژه را دنبال می‌کنم، یک اینکه به سمت استقلال این ورزش برویم و دوم اینکه به سمت خودکفایی برویم‌.»