با رسمی شدن حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی، شاهد واکنش‌های مثبت و منفی نسبت به این اتفاق هستیم.

موافقان و مخالفان کی‌روش چه می‌گویند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه" سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان بعدازظهر دیروز حضور سرمربی پرتغالی روی نیمکت ایران به جای دراگان اسکوچیچ قطعی شد. به مرور زمان و با رسمی‌شدن این موضوع کم کم شاهد واکنش‌های ارکان مختلف فوتبال ایران به مهمترین خبر سال این ورزش پرطرفدار هستیم. پیشکسوتان، مدیران و اشخاص مختلف در این خصوص موضع‌گیری کردند که در ادامه آنها را می‌بینید؛

 پوشش زنده خبری

17 شهریور 1401 ساعت 18:24

باید کارلوس کی‌روش که در انتهای دوران حضورش روی نیمکت تیم ملی به دلیل اختلافات متعدد با فدراسیون از مدیر رسانه پرتغالی استفاده می‌کرد در شرایطی به تیم ملی باز می‌گردد که بسیار بعید است همکاری قبلی‌اش را تکرار کند.

17 شهریور 1401 ساعت 18:22

محمدرضا ساکت، مدیر وقت تیم‌های ملی در زمان سرمربیگری کارلوس کی‌روش به عنوان یکی از موافقین اصلی بازگشت مرد پرتغالی به تیم ملی به هیئت رییسه فدراسیون برگشته است.

17 شهریور 1401 ساعت 18:20

وحید امیری یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی در چهارسال دوم حضور کی‌روش در ایران بود؛ وینگر چپ تیم ملی در جام جهانی روسیه امیدوار است با رهایی از بند مصدومیت بار دیگر این قاب را تکرار کند.

17 شهریور 1401 ساعت 18:19

آرین قاسمی، چهره همیشه همراه کارلوس کی‌روش در تیم ملی؛ او که هشت سال در کنار سرمربی پرتغالی حضور داشت، بار دیگر به عنوان مترجم به تیم ملی برمی‌گردد.

17 شهریور 1401 ساعت 18:18

مهدی محمدنبی به عنوان یکی از عوامل اصلی توافق با کی‌روش، در دوره اول حضور سی‌کیو روی نیمکت ایران در جام جهانی به عنوان مدیر تیم حاضر بود. او که در آن مقطع دبیرکل فدراسیون بود، حالا به عنوان نایب‌رییس به فدراسیون برگشته و باید دید آیا بعد از استعفای استیلی، بار دیگر سرپرست تیم ملی خواهد شد؟

17 شهریور 1401 ساعت 18:07

جواد خیابانی که در سال‌های آخر حضور کی‌روش در ایران یکی از مخالفین سرسخت او بود و حتی بعد از مصاحبه جنجالی کی‌روش در جام ملت‌های ۲۰۱۹ در  تلویزیون و روی آنتن زنده اشک ریخت، صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی، حضور کارلوس کی‌روش را در ایران غنیمت شمرد! او در ادامه گفت: فکر می‌کنم حضور دوباره مربی پرتغالی در ایران اتفاق خوبی است، او تیم را می‌شناسد، شرایط را می‌داند و مربی با تجربه‌ای است که قدرت خوبی در هدایت تیم دارد.

17 شهریور 1401 ساعت 17:35

اصغر حاجیلو: ما آدم‌های خوش استقبال و بد بدرقه هستیم. وقتی ویلموتس از تیم ملی رفت، خیلی از کارشناسان می‌گفتند که احتمال کمی وجود دارد که این تیم به جام جهانی برود اما اسکوچیچ با تیم ملی به جام جهانی صعود کرد. ما پس از اتمام رقابت‌های مقدماتی جام جهانی می‌توانستیم پایان همکاری خود را با اسکوچیچ اعلام کنیم اما با این کاری که فدراسیون فوتبال انجام داد، ثابت کردیم که به تعهدات خود پایبند نیستیم. ما معرفت را سلاخی کردیم. ما در دنیا به قدرشناسی معروف هستیم اما با این کار تمام معادلات عوض شد. اگر امکانش بود، از اسکوچیچ عذرخواهی می‌کردم و می‌گفتم ذات مردم ایران، قدرشناسی است و این تصمیم افرادی است که همیشه هستند.

17 شهریور 1401 ساعت 17:35

مسعود اقبالی: از روز اول گفتم و امروز هم همان حرف‌ها را تکرار خواهم کرد،‌ من موافق حضور کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بوده و هستم. اگر نگاهی به همین چند وقت اخیر داشته باشیم رفتارها و اتفاقاتی که افتاد در نهایت منجر به آن شد که اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی قدرت و صلابت خود را از دست بدهد و دیگر آن شخصیتی که سرمربی تیم ملی باید داشته باشد را نداشت.

17 شهریور 1401 ساعت 17:34

سیبیل‌های از بناگوش در رفته‌ی کی‌روش مربوط به دوران جوانی اوست و تصاویر بسیاری از او با این شمایل وجود دارد، البته کی‌روش خیلی زود متوجه شد که سیبیل چندان با صورتش سازگار نیست و آن‌را با اولین ماشین اصلاح درو کرد و دیگر هرگز به استایل سابق بازنگشته است.

17 شهریور 1401 ساعت 17:34

 علیرضا فغانی دیروز در استوری اینستاگرامش از دراگان اسکوچیچ تشکر کرد و او را جنتلمن فوتبال ایران نامید.

فغانی یکی از مخالفین کارلوس کی‌روش البته نه به صورت کاملاً واضح به شمار می‌رود، آخرین برخورد این دو مربوط به جام ملت‌های عرب، با مجازات کی‌روش و دریافت کارت از سوی فغانی انجامیده است، البته با توجه به اینکه پس از این کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران است، این رویارویی دیگر انجام نخواهد شد.