آخرین قیمت انواع خودروی پراید در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

خریداران خودرو بخوانند | پرفروش ترین خودروی بازار چند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

آخرین قیمت انواع خودروی پراید در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.

با وجود کاهش نوسانات نرخ ارز، بازار خودرو در شرایطی است که تمایل چندانی به کاهش قیمت ندارد. اما بازار همچنان در رکود است و خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد. اکثر افراد در بازار فروشنده هستند و خریدار کم است. این رکود در حدی است که کاهش نرخ ارز نیز دیگر در قیمت‌ ها تاثیرگذار نیست. با این حال برخی از خودروهای پراید با کاهش و برخی از آنها با افزایش قیمت مواجه شدند.

پراید وانت ۱۵۱ SE مدل ۱۳۹۹ بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان به فروش رفت. مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز نسبت به دیروز تغییر قیمتی نداشت و با نرخ  ۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ نیز نسبت به روز گذشته با نرخ  ۱۷۶میلیون  تومان به فروش رفت. پراید وانت ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۱۹۰ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت پراید SE۱۱۱  مدل ۱۳۹۹ نیز در بازار امروز تغییر نکرد و با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش رفت. مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز نسبت به روز گذشته تغییری نکرد و با نرخ۱۷۹  میلیون تومان فروخته شد. پراید ۱۳۱ مدل ۱۳۹۹ با نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۱۸۶  میلیون تومان معامله شد.