شاید جالب باشد که بدانید دروازه بان کایسری اسپور عامل مصدومیت هم‌تیمی خود و هافبک ایرانی است!

عامل مصدومیت علی کریمی؛ گلر خودی!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، علی کریمی بازیکن تیم کایسری اسپور ترکیه در جریان بازی تیمش مقابل باشاک شهیر طی برخوردی که با دروازه بان تیم خود داشت از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و طی دو بازی گذشته در ترکیب کایسری به میدان نرفته است.

در آن مسابقه دروازه بان کایسری برای دفع توپ جلو آمدو همزمان علی کریمی نیز از پشت محوطه جریمه برای حمایت از او وارد شد تا جلوی گل خوردن تیم خود را بگیرد. حمله گلر کایسری باعث برخورد او با هافبک ایرانی شد و در نهایت منجر به مصدومیت کریمی شد.

کریمی از ناجیه مچ پا دچار مصدومیت شده و حالا در تلاش است تا هرچه سریع‌تر برگردد و بتواند دوباره در میادین حاضر شود.

او که یکی از بازیکنان مورد اعتماد کارلوس کی‌روش در گذشته بود، برای جام جهانی قطر هم یکی از انتخاب های این مربی پرتغالی است. مصدومیت اخیر از ناحیه مچ پا اما سبب شده تا وضعیت کریمی برای اردوی پیش روی تیم ملی مبهم بماند.

این هافبک وسط باتجربه در لیست لژیونرهای کارلوس کی‌روش برای اردوی پیش رو قرار دارد. از این رو بعد از بررسی های پزشکی مشخص شده که مصدومیت او جدی نیست و با چند جلسه فیزیوتراپی رفع خواهد شد. اگرچه مصدومیت هافبک ایرانی به زودی برطرف می‌شود اما مشخص نیست او چه زمانی بتواند به اردوی تیم ملی اضافه شود. 

کریمی این روزها مشغول انجام تمرینات فیزیوتراپی است و تلاش می‌کند تا بتواند به اردوی تیم ملی برسد. قرار است کریمی تمرینات فیزیوتراپی خود را طی روزهای آینده با قدرت بیشتری انجام بدهد تا شرایط جسمانی بهتری پیدا کند.

او امیدوار است روند بهبودی اش به بهترین شکل پیش برود و ضمن حضور در اردوی تیم ملی مقابل اروگوئه و سنگال نیز در بازی تدارکاتی ایران به میدان برود.