سرپرست پرسپولیس به شایعات اخیر در خصوص استوری‌اش واکنش نشان داد.

افشین پیروانی: هرگز به مردم مسجدسلیمان توهین نکردم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی در گفت‌و‌گویی گفت: جدیداً در پی شایعات، شائبه ای به وجود آمده که پیروانی به مردم مسجدسلیمان توهین کرده، همه ایران سرای من است و هیچوقت جسارت نکرده و خدای ناکرده به خود اجازه نمی دهم به هیچ تیم و هواداری توهین کنم. متاسفانه برخی با اهداف خاص می خواهند مسائل فوتبالی را با بحث های دیگر به حاشیه بکشانند که کار بسیار زشت و اشتباهی است، من خودم متولد شهرستانم و مخلص هواداران و فوتبالدوستان تمامی تیم ها هستم.

افشین پیروانی درباره استوری خود تاکید کرد: بعد از بازی و پس از اظهارنظرهای طرفین، متاسفانه یک فرد بی احترامی هایی کرده بود که من هم در جوابش استوری مذکور را گذاشتم که در پی جوسازی ها، برخی به دنبال سواستفاده و تحریک مردم و فوتبالدوستان مسجدسلیمانی برآمدند. تاکید می کنم آن استوری بنده اصلا درباره تیم نفت مسجدسلیمان و هوادارانش نبوده و پاسخی بوده به اظهارات زشت یک فردی که پاسخش را دادم.

او در واکنش به ادعای مهاجری و مدیریت نفت مسجدسلیمان گفت:در وهله اول عمیقا از آنها گله‌مندم و باید تاکید کنم نه برای این بازی بلکه در عمرم به یاد ندارم که به رختکن داوران رفته باشم. اینکه اطلاعات غلط به مردم بدهیم که پیروانی به رختکن داوران رفت، کار درستی نیست. همچنین با توجه به مسافت زیاد اهواز تا مسجدسلیمان در روز قبل از بازی هم در مسجدسلیمان حضور نداشتم و این هم ادعای کذب دیگری است که مطرح شده.

مدیر تیم پرسپولیس در گفت‌وگویی که امروز داشتیم نیز گفت: برخی در حال شیطنت هستند و این بسیار ناراحت کننده و شرم آور است. برخی می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و با توجه به حواشی پیش آمده داوری، قصد سواستفاده دارند در حالی که در آن استوری اصلا منظورم به مردم و هواداران و تیم نفت مسجدسلیمان نبوده و به خودم اجازه هم نمی دهم درباره این عزیزان حرفی بزنم. مردم شریف مسجدسلیمان و خوزستانی های عزیز بنده را خوب می شناسند. هرگز به خود اجازه نمی دهم درباره هواداران و مردم هیچ یک از شهرهای کشورم خدای ناکرده حرف نامربوطی بزنم. این وصله ها به من نمی چسبد و متاسفم که عده ای با اهداف خاص خود در تلاش برای تحریک فوتبالدوستان و اهالی مسجدسلیمان هستند.

پیروانی در پایان گفت: من این افرادی که با طرح مسائل سعی در تحریک افکار عمومی داشته و جوسازی می کنند را به خدا واگذار می کنم.