در فاصله کمتر از دو هفته تا جام جهانی 2022 قطر، ستون ثابت "ورزش سه" اخبار و حواشی مهمترین رویداد فوتبال جهان را لحظه به لحظه از دوحه و سایر نقاط جهان روایت می‌کند.

تب داغ فوتبال- لحظه به لحظه با جام جهانی (زنده)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، دوحه قطر میزبان بزرگ‌ترین و هیجان‌انگیزترین جشن فوتبالی دنیا خواهد بود؛ اتفاقی که بیش از یک میلیون هوادار را به قطر می‌کشاند. قطر و اکوادور برگزارکننده دیدار افتتاحیه در 20 نوامبر هستند و به صبر هواداران فوتبال برای شروع این تورنمنت فوق‌العاده پایان می‌دهند.

یکی از نکات منحصربه‌فرد جام جهانی قطر به زمان برگزاری مسابقات مربوط می شود؛ جایی که قرار است این بازی‌ها بر خلاف عادت مرسوم در فصل پاییز برگزار شود و دیگر خبری از تماشای جام جهانی در فصل گرم سال نیست.

تیم ملی ایران هم کار خود را از 21 نوامبر آغاز می‌کند. جایی که شاگردان کی‌روش شروع سخت و در عین حال هیجان‌انگیزی برابر یکی از مدعیان فتح جام یعنی انگلیس دارند. ملی‌پوشان ایران از ساعت 16:30 روز دوشنبه 30 آبان در استادیوم خلیفه به مصاف شاگردان گرت ساوتگیت خواهند رفت.

هر چه به شروع جام جهانی نزدیک می شویم، اخبار پیرامون مهم‌ترین تورنمنت فوتبالی دنیا نیز افزایش پیدا می‌کند. اخباری که قطعا تا پایان جام جهانی هواداران فوتبال را درگیر خود خواهد کرد.

اینجا در "ورزش سه" تا پایان جام جهانی با اتفاقات ویژه و رویدادهای این جشن بزرگ فوتبالی در کنار شما خواهیم بود.

 پوشش زنده خبری

21 آبان 1401 ساعت 09:29

یک مغازه‌دار در دوحه به استقبال جام جهانی رفته و با پوسترهایی که از لیونل مسی در مغازه خود قرار داده منتظر مشتریان است.

21 آبان 1401 ساعت 09:13

لیست نهایی کره جنوبی برای جام جهانی با حضور سون هیونگ مین

21 آبان 1401 ساعت 08:57

آلیو سیسه، سرمربی تیم ملی سنگال، روز گذشته ١١ نوامبر یک کنفرانس مطبوعاتی در داکار، پایتخت این کشور برگزار کرد و پیش از شروع جام جهانی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

21 آبان 1401 ساعت 08:55

تصاویر جالبی که بر روی دیوارهای منطقه دیریه عربستان و به مناسبت ورود جام جهانی به این کشور نقش بسته است.

21 آبان 1401 ساعت 08:44

هواداران تیم ملی برزیل که در فاصله بیش از یک هفته مانده تا جام جهانی خود را به قطر رسانده و در خیابان کورنیش دوحه مشغول تشویق تیم ملی کشورشان هستند.

21 آبان 1401 ساعت 08:27

ابراهیم القاسم، دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان سعودی و داوید ویا، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا، طی مراسمی ورود جام جهانی به عربستان را در منطقه دیریه واقع در حومه این کشور جشن گرفتند.

20 آبان 1401 ساعت 23:39