سرمربی تیم ملی فوتسال به دنبال استخدام مربی خارجی برای ایران است.

پای مربی خارجی به تیم ملی باز می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش “ورزش سه” قبل از شروع جام ملت‌های فوتسال آسیا در کویت، وحید شمسایی درخواست جذب مشاور فنی اسپانیایی را به فدراسیون فوتبال ارائه داد. اما به دلیل مشکلات مالی این اتفاق در نهایت رخ نداد و کادر فنی تیم ملی با کمی تغییرات به مسابقات رفت و پس از شکست برابر ژاپن به عنوان نایب قهرمانی رسید.

پس از بازگشت تیم ملی به ایران، شمسایی در مصاحبه مطبوعاتی خود اعلام کرد که برنامه‌ای برای جذب مربی خارجی و اضافه کردن آن به کادر فنی خواهند داشت.

برنامه او اضافه کردن یک مشاور فنی بزرگ و البته مربی دروازه‌بان‌های خارجی است تا خلا موجود را اینگونه پر کند. به همین دلیل قرار است جلسه‌ای با حضور وحید شمسایی، احسان اصولی به عنوان رئیس کمیته فوتسال و مهدی تاج برگزار شده تا موافقت‌های نهایی برای حضور مربیان خارجی اخذ شود.

مربیانی از اسپانیا، برزیل، پرتغال و حتی کرواسی به فدراسیون و شمسایی معرفی شده و باید دید در نهایت شانس کدام یکی برای حضور در تیم ملی بیشتر است. تجربه بالا و البته اسم و رسم مربیان مورد توجه فدراسیون برای همکاری خواهد بود. چرا که آن‌ها به این واسطه می‌توانند مسابقات تدارکاتی با تیم‌های خوب و درجه یک جهان برگزار کنند.

تا الان فقط بازی تدارکاتی با ازبکستان برای تیم ملی فوتسال قطعی شده و باید دید مسئولان فدراسیون می‌توانند قرارداد بازی بزرگ با تیم ملی برزیل را قطعی کنند یا خیر.