پرسپولیس با نمایشی درخشان و پنج گل، موفق شد نساجی را شکست داده و قهرمان نیم فصل شود.

پرسپولیس 5 - نساجی 1: نمایش فصل برای قهرمانی نیم‌فصل!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین بازی نیم فصل، پرسپولیس یکی از بهترین نمایشهای چند فصل اخیر خود را ارائه کرد و با عملکردی کم نقص، پنج بار دروازه حریف را گشود و باوجود یک یار کمتر از اواسط نیمه دوم، موفق شد نساجی را شکست دهد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در این بازی با گل زودهنگام گئورگی گولسیانی دروازه حریف را باز کردند و بلافاصله ایوب کلانتری با شوت از راه دور که در مسیر به وحید امیری خورد، دروازه قرمزها را گشود.

اما این پایان کار در نیمه اول نبود و محمد عمری موفق شد دو بار دروازه نساجی را باز کند. گل نخست روی اشتباه علیرضا حقیقی به ثمر رسید و در ادامه حرکت دیدنی بیرانوند و پاس سعید صادقی باعث شد تا این مهاجم تیزچنگ کار را برای شاگردان مطهری تمام کند.

در نیمه اول مصدومیت سعید صادقی باعث شد تا او جای خود را به وحدت حنانوف بدهد و دانیال یک خط جلوتر برود؛ تغییری که نیمه دوم را هم تحت تاثیر خود قرار داد. یک بار دیگر اشتباه علیرضا حقیقی و مدافعان نساجی در دقیقه 51 منجر به گل شد و این بار اسماعیلی‌فر با ضربه سر توانست گلزنی کند.

سه دقیقه بعد پاس مهدی ترابی دانیال را در موقعیت تک به تک قرار داشت و وینگر امروز سرخپوشان در ساده ترین شکل ممکن برای پنجمین بار دروازه حقیقی و نساجی را گشود.

اما در دقیقه 58 اخراج عجیب مهدی ترابی باعث شد تا پرسپولیس در ادامه با سیستم دفاعی‌ کار را دنبال کند و به دنبال حفظ این پیروزی پرگل باشد؛ ماموریتی که شاگردان یحیی گل‌محمدی با مدافعان تازه نفس موفق به انجامش شدند.

هفته پانزدهم لیگ برتر خلیج فارس

ورزشگاه: آزادی/ بدون تماشاگر

تیم داوری: علی صفایی، محمدرضا منصوری، یعقوب سخندان و حسین زمانی

ناظر: رحیم رحیمی‌مقدم

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر (88- سیامک نعمتی)، اسدبیگی، میلاد سرلک (68- کمال کامیابی نیا)، سعید صادقی (39- وحدت حنانوف)، مهدی ترابی، وحید امیری(88- حامد پاکدل) و محمد عمری (68- فرشاد فرجی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب نساجی

علیرضا حقیقی، اکبر صادقی، ایوب کلانتری، حامد شیری، صابر حردانی(62-آداما نیانه)، علیرضا ابراهیمی، احمد موسوی(62-حسین زامهران)، رضا جعفری، علی شجاعی، محمد شریفی و کریم اسلامی

سرمربی: حمید مطهری