فتح الله زاده می‌گوید سفرش به امارات برای مذاکره با فرهاد مجیدی نیست.

 فتح الله زاده: برای مذاکره با مجیدی به امارات نمی‌روم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، علی فتح‌الله‌زاده در مورد جلسه امروز هیئت مدیره استقلال گفت: «ما جلسه‌مان از قبل برنامه‌ریزی شده بود و مانند سایر جلسات بود. همه گفتیم از بچه‌ها و کادر فنی حمایت کنیم که بازی روز پنجشنبه را جبران کنند و هواداران خوشحال شوند.»

او در مورد وضعیت محبی گفت: «محبی از قبل باید کارهایش انجام می‌شده، اما روزی که آمدم پول را دوباره فرستادم. ۹۰تا واریز شد و بقیه‌اش برگشت خورده که پیگیری می‌کنیم. مشکلات مالی داریم. انشاالله که جبران کنیم.»

او در مورد شایعات اختلاف او با ساپینتو گفت: «اصلا اتفاقی نیفتاده که ما اختلاف داشته باشیم. ما اختلافاتمان در کارهای زیرساختی است. کمپ را می‌بینید که چقدر پیشرفت کرده است. ولی باز هم مشکلاتی داریم که باید حل کنیم. اتاق ایشان هیچ حاشیه‌ای نداشت، آن‌هایی که اتاق ندارند حاشیه درست می‌کردند! هم مدیر فنی و هم آقای ساپینتو اتاق دارند. اتاق مهم است یا زمین فوتبال؟»

مدیرعامل استقلال افزود: «خود آقای ساپینتو هم از بازی راضی نبوده، ولی این به آن معنا نیست که فشاری به مربی بیاوریم. امروز هم متحد شدیم که از کادر فنی و بازیکنانمان حمایت کنیم تا جبران کنند.»

او در مورد دو سفرش به ترکیه و امارات بیان کرد: «ترکیه را چون باید پول یکی از بازیکنان خارجی‌مان را یک‌روزه می‌رساندیم رفتم سریعا پول را از آنجا برگرداندم. دبی هم برای قایدی در هفته آینده می‌روم.»

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: «با خود آقای ساپینتو امروز یک ربع صحبت کردیم و خیلی خوب بود.»

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه آیا قصدی برای مذاکره با مجیدی در سفرش به امارات دارد یا خیر گفت: «نه من چنین قصدی ندارم؛ آقای مجیدی آنجا کار می‌کند و باید کمک کنیم آنجا موفق شود. برای مشکل پین و مشکلی که با باشگاه الاهلی دارم می‌روم.»