گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا فروش پنج هزار دنا پلاس دنده ای را ویژه دی ۱۴۰۱ آغاز کندفروش استثنایی سوگولی ایران خودرو بدون قرعه کشی با قیمت 189 میلیون؛ تحویل 36 روزه

پیش فروش ایران خودرو با شرایط ویژه | آغاز پیش فروش سوگلی ایران خودرو با تحویل 36 روزه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پیش فروش ایران خودرو مدتی است که عملی شده است . محصولات ایران خودرو به صورت قرعه کشی ارائه می شد که در این میان پیش فروش ایران خودرو طرفدار زیادی دارد. پیش فروش ایران خودرو با قیمت جدید ارائه میشود.اما به راستی مزایای خرید خودرو به صورت اقساطی چیست و چرا اینچنین خریدی بهترین گزینه برای ماشین‌دار شدن قلمداد می‌شود؟در این مقاله سعی داریم درباره پاسخ به این پرسش مهم مطالب جامعی ذکر کنیم و با شما درباره شیوه خرید خودروهای جدید و زیبای ایران خودرو و سایپا یعنی تارا و شاهین به صورت اقساطی مواردی را در میان بگذاریم. اخیرا مبحث پیش فروش ایران خودرو در حال بررسی است و احتمال حذف این شرایط برای خریداران وجود دارد . پس خواندن هیچ یک از قسمت‌های این مقاله را از دست ندهید و با دقت آن را تا انتها دنبال کنید.نخستین مزیت برای خرید اقساطی خودرو و شرکت در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و سایپا این است که می‌توان با رقمی پایین‌تر خودرویی بهتر سوار شد.

 گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا فروش پنج هزار دنا پلاس دنده ای را ویژه دی ۱۴۰۱ آغاز کند

دنا پلاس

تاریخ عرضه : 25 دی 1401

تاریخ تحویل : 31 اسفند 1401

تعداد عرضه : 5000 عدد

رنگ : سفید

قیمت پایه : 189/500/000 میلیون

پیش پرداخت : 100 درصد

مالیات : 13درصد روی قیمت نهایی خودرو

هزینه های جانبی : 4/371/000

بر اساس قوانین جدید خرید خودرو از بورس کالا، افرادی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ از خودروسازان داخلی( چه خصوصی و چه دولتی) محصولی را خریداری کرده اند، نمی توانند در این طرح های فروش شرکت کنند.

دنا پلاس در تاریخ ۲۵ دی ماه در بورس کالا عرضه می‌شود.

 دنا پلاس ۲۵ دی ماه با قیمت پایه ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود، اگر تقاضا به اندازه زیاد نباشد می‌توان امید داشت قیمت کشف شده دنا پلاس با بازار بسیار متفاوت باشد

دنا پلاس به میزان ۵ هزار دستگاه در بوس عرضه می‌شود و تاریخ تحویل ۲۷ اسفند ماه خواهد بود.

شگفتانه بورس برای مشتریان ایران خودرو /فروش تارا 200 میلیون زیر قیمت بازار​

5500 دستگاه پژو 207 و شاهین در بورس کالا به قیمت 130 تا 200 میلیون تومان زیر قیمت بازار فروخته شد در حالی‌که 2683 نفر همچنان متقاضی پژو 207 بودند.

به گزارش خبرگزاری‌ها، دیروز یک‌شنبه هجدهم دی ماه بورس کالای ایران میزبان عرضه چهار هزار دستگاه پژو 207 دستی بود. در این طرح قیمت پایه این محصول 185 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شد و 100 درصد پیش‌پرداخت در حساب کاربری متقاضیان قرار گرفت.

در معاملات دیروز حدود 6683 نفر برای خرید چهار هزار دستگاه پژو 207 دستی در بورس کالا شرکت کرده بودند که در نهایت این خودرو با قیمت 376 میلیون تومان به فروش رسید. این محصول با محاسبه مالیات، عوارض ارزش افزوده، شماره‌گذاری، بیمه، کارت هوشمند و سایر هزینه‌ها در نهایت با قیمت 429 میلیون و 251 هزار و 310 تومان به فروش رسیده است.

این خودرو دو هفته پیش در قیمت 410 میلیون و هفته گذشته 400 میلیون معامله شده بود اما دیروز این عدد به  376 میلیون تومان رسید که نشان می‌دهد قیمت 207 حدود 35 میلیون در بورس کالا ریزش کرده است. قیمت پژو 207 دنده‌ای در بازار آزاد بین 550 تا 580 میلیون تومان در نوسان است.

شاهین و تارا 200 میلیون زیر قیمت بازار​

همچنین بنا بر اعلام شرکت سایپا دیروز خودروی شاهین در بورس کالا عرضه شد. در این طرح فروش چهار هزار خودروی شاهین راهی بورس کالا شد که در نهایت برای این خودرو تعداد 1545 تقاضا به وجود آمد.

قیمت پایه این محصول در حالی 304 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که قیمت هیجانی این خودرو در بازار آزاد بیش از 500 میلیون تومان شده است. متقاضیان می‌بایست 100 درصد قیمت پایه را در حساب کاربری خود واریز می‌کردند. این خودرو در عرضه گذشته به قیمت 346  میلیون تومان معامله شده بود.

خودروی شاهین در معاملات دیروز با قیمت 304 میلیون تومان فروخته شد که این رقم با محاسبه معاملات و عوارض ارزش افزوده به همراه شماره‌گذاری، بیمه، کارت هوشمند و سایر هزینه‌ها 344 میلیون و 851 هزار و 306 تومان شد.

دو هزار دستگاه تارا دستی در بورس کالا به 2522 متقاضی عرضه و معامله شد. قیمت پایه تارا دستی 256 میلیون و 500 هزار تومان بود که 351 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد در حالی که در عرضه قبلی (23 آذر) با قیمت میانگین 405 میلیون و 390 هزار تومان فروخته شده بود؛ یعنی دیروز 54 میلیون تومان ریزش قیمت داشت. تاریخ تحویل این خودرو 31 فروردین 1402 خواهد بود. خودروی تارا در بازار آزاد حوالی 600 میلیون تومان است و مصرف‌کننده واقعی در بورس کالا توانسته 200 میلیون تومان ارزان‌تر این خودرو را خریداری کند.

گفتنی است، ‌دیروز هشت هزار دستگاه خودرو در بورس کالا عرضه شد که با وجود افزایش بسزای قیمت‌ها نسبت به قیمت پایه، قیمت نهایی اغلب خودروهای عرضه شده نسبت به فروش‌های قبلی، کاهش یافت.‌

تمدید زمان طرح فروش ایران‌خودرو

با وجود اعلام قبلی شرکت ایران خودرو مبنی بر فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت از طریق قرعه‌کشی از دیروز، سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت با اختلال مواجه شده و باز نشد. به همین دلیل ایران‌خودرو اعلام کرد که به دلیل بروز اختلال در سایت ثبت‌نام، اجرای طرح فروش فوق‌العاده محصولات این شرکت یک روز تمدید خواهد شد.

طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو ویژه متقاضیان عادی، متقاضیان جوان‌‌سازی جمعیت (مادران) و متقاضیان خودروهای فرسوده از دیروز یکشنبه 18 دی‌ماه از ساعت 10 صبح آغاز شده است و تا تاریخ 21 دی‌ماه 1401 ادامه دارد. در این دوره از ثبت‌نام و قرعه‌کشی چهار محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز، رانا پلاس، پارس سال سفارش (ELX)، با موتورXU7P  و پارس سال با موتور XU7P عرضه می‌شود.

پیش فروش ایران خودروبراساس ابلاغیه جدید وزارت صنعت به شرکت‌های خودروساز فعلاً فروش خودرو توسط خودروسازان متوقف شده است.

در این بخشنامه اعلام شده به منظور ایجاد شفافیت و افزایش رضایتمندی مردم و همچنین دستور وزیر صنعت جهت ایجاد سامانه یکپارچه، فروش خودرو صرفاً از طریق سامانه متمرکز که متعاقباً توسط وزارت صنعت معرفی می‌گردد انجام شود و هرگونه عرضه از طرق دیگر فوراً متوقف گردد.

پیش فروش ۴ محصول ایران خودرو از فردا

دور جدید جدید پیش فروش محصولات شرکت ایران خودرو به روش قرعه کشی از فردا سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.دور جدید جدید پیش فروش محصولات شرکت ایران خودرو به روش قرعه کشی از فردا سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

 شروع طرح: ۱۴۰۱/۰۲/۰۶!

 پایان طرح: ۱۴۰۱/۰۲/۰۸

 محدودیت: قرعه کشی

 زمان قرعه کشی: ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

بخشنامه فروش عادی و مادران با موعد تحویل حداکثر یکساله:

مثلا تصور کنید کسی بخواهد با رقمی معادل یکصد میلیون تومان نسبت به خرید خودرو اقدام کند. اینجاست که بجز پراید دست دوم و کارکرده گزینه دیگری برای خریدار محترم باقی نخواهد ماند. اما همین فرد اگر سراغ شرکت‌های معتبر فروشنده خودرو مثل فرنام خودرو برود، می‌تواند با همان یکصد میلیون تومان خودروهای مختلفی مثل پژو ۴۰۵ و یا سمند از ایران خودرو و یا تیبا و ساینا از سایپا بخرد و آنرا فوری تحویل بگیرد.

شاید بگویید خرید نقدی دست دوم فقط یکبار هزینه دارد و تمام اما خرید اقساطی به پرداخت ماهانه موکول می‌شود و اگر کسی بخواهد در طرح فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا شرکت کند، باید در ادامه هم هزینه اقساط را بپردازد. اما این حرف درست و دقیق نیست؛ به عللی که در ادامه خواهد آمد.

خرید خودروی دسته دوم یعنی استقبال از هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات مصرفی خودرو. خرید خودروی دست دوم یعنی هزینه‌کرد برای تعویض تسمه تایم و یا هزینه برای تعویض رادیات پوسیده و سوراخ شده. شاید اگر کسی همین هزینه‌ها را باهم جمع بزند و از آن میانگین بگیرد، این میانگین از هزینه اقساط خرید قسطی خودرو بیشتر هم بشود!

سبقت گرفتن از حرکت سریع قیمت خودرو

بازار خودروی ایران یک بازار خاص و متفاوت از جاهای دیگر دنیاست، این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست. عدم اجرای طرح فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا از سوی نمایندگی‌های کارخانه‌ها و بالا رفتن قیمت خودروها بیش از کیفیت لازمه آن، از جمله مولفه‌هایی است که گواه عجیب بودن بازار خودروی ایران است.

پیش فروش ایران خودرودر شرایطی که قیمت خودرو با دلیل و بی دلیل مرتبا بالا می‌رود، تفکر پس انداز کردن برای خرید خودروی جدید و ارتقا خودروی زیرپای هر فرد، امری عبث و بیهوده است.

در این میان خرید اقساطی خودرو یعنی با قیمت امروز خرید کنید ، خودرو را به‌صورت فوری و آنی تحویل بگیرد ولی قیمت آن را در بازه طولانی بپردازید و اینگونه پول جمع کنید و گران شدن خودرو را دور بزنید.

چگونه برای خرید اقساطی خودرو به فروشنده اعتماد کنیم؟

در سایه عدم اجرای طرح فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا از سوی کارخانه‌ها، برخی  شرکت‌های مختلف در امر فروش اقساطی خودرو اقدامات خود را آغاز کردند و کار به جایی رسید که شیادان هم در لباس شرکت لیزینگی به مثابه یک گرگ به جان بازار و اعتماد مردم افتادند.

اینجاست که باید یک مجموعه با سابقه، مورد اطمینان و متعهد در زمینه اجرای تعهدات را یافت. ما این مسیر را برای شما کوتاه کردیم و قصد داریم یکی از معتبرترین فروشندگان اقساطی خودرو را به شما معرفی کنیم.

فرنام خودرو که نام آن یکی دو مرتبه در خلال متن مقاله آمد در سایه تجربیات گسترده و ارزشمندی که در بازار خرید و فروش خودرو کسب کرده، طرح‌های گوناگونی برای فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا در نظر گرفته است.

این مجموعه از آنجایی برتر و محل رجوع مناسبی برای خرید خودروی اقساطی است که متعهد به تحویل فوری خودرو برای تمامی محصولات است.

فرنام خودرو در گام‌ دیگر متعهد به این است که ما به ازای دریافت پیش پرداخت از مشتری، اصل سند و پلاک خودرو را به نام خریدار میزنیم تا او نیز بتواند با آسودگی خیال و ضمیری مطمئن‌ به رانندگی با خودرویش مشغول شود.

ویژگی دیگر فرنام خودرو تنوع بالا در محصولات قابل ارایه در طرح فروش اقساطی خودرو می‌باشد. علاقه‌مندان به خرید اقساطی خودرو از سراسر ایران می‌توانند نسبت به تهیه خودروی دلخواهشان اقدام کنند.

فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا در کنار محصولات گروه تولیدی بهمن تنها بخشی از طرح‌های فروش اقساطی در فرنام خودرو است.

تا چندی پیش زیباترین خودروی تولید داخل یا دنا پلاس یا موارد مشابه آن. اما به تازگی خودروهای جدیدی به خط تولید دو خودروساز بزرگ ایرانی پیوسته است.

تارا از ایران خودرو و شاهین از سایپا دو خودرویی هستند که طراحی ظاهری زیبا و جذابی نسبت به دیگر خودروهای ایرانی دارند.

متاسفانه این دو خودرو در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا به هیچ عنوانی عرضه نشده است‌. اما این پایان راه نبود؛ چرا که مجموعه معتبر فرنام خودرو اقدام به فروش اقساطی شاهین و تارا نموده است.

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر در زمینه خرید اقساطی ایران خودرو و سایپا توسط فرنام خودرو، به سایت مجموعه فرنام خودرو مراجعه کرده و از طریق گوشی با کارشناسان خبره و زبر دست این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پاسخ پرسش‌های خود را برشمرید.

پیش فروش ایرانخودرو این مجموعه علاوه بر فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا و دیگر محصولات تولید داخل، امکان خرید اقساطی برای برخی خودروهای خارجی را هم فراهم کرده است.