برناردو سیلوا، ستاره منچسترسیتی، به ستایش از آرسنال پرداخت و گفت منچسترسیتی امسال در جام حذفی انگلیس با قرعه‌ای بسیار سخت مواجه بوده است.

قرعه سیتی باورکردنی نیست، اول چلسی بعد آرسنال!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال این روزها اصلی‌ترین رقیب منچسترسیتی در فوتبال انگلیس به حساب می‌آید. این دو تیم در صدر جدول لیگ برتر در حال رقابت در کورس قهرمانی هستند و در جام حذفی هم اگر امروز توپچی‌ها موفق شوند از سد آکسفورد یونایتد بگذرند باید در مرحله چهارم رقابت‌ها با سیتی دیدار کنند.

برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، امروز در یک مصاحبه به رقابت آرسنال و سیتی در فصل جاری اشاره کرد و آرسنالی‌ها را به دلیل عملکردشان تحسین کرد. او به ستایش از میکل آرتتا سرمربی آرسنال پرداخت که پیش از منصوب شدن به عنوان سرمربی این تیم به عنوان دستیار پپ گواردیولا در سیتی مشغول بود.

ستاره پرتغالی منچسترسیتی در گفت‌وگو با منچستر ایونینگ نیوز گفت:

از اوج‌گیری آرسنال تعجب نمی‌کنم

ما می‌دانستیم که آرسنال قابلیت این را دارد که در این فصل رشدی ناگهانی را تجربه کند. آن‌ها مربی خیلی خوبی دارند و تیمشان پر از بازیکنان جوانی است که اشتیاق زیادی برای پیروزی دارند. بنابراین، اوج‌گیری آرسنال برای من تعجب‌برانگیز نیست.

قرعه ما در جام حذفی خیلی سخت است

بگذارید ببینیم در بازی‌شان با آکسفورد چه نتیجه‌ای به دست می‌آید. ولی شکی نیست که قرعه ما امسال در جام حذفی خیلی سخت بود. در مرحله سوم با چلسی بازی کردیم و در مرحله چهارم احتمالا باید به مصاف آرسنال برویم.