کریم بوستانی در آخرین روزهای 70 سالگی، همچنان یک چهره فعال در فوتبال ایران محسوب می‌شود و در نفت مسجدسلیمان کار خود را ادامه می‌دهد.

گلر سابق استقلال و انتقاد تند از آقای مدیرعامل!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، حضور ابراهیم اشکش در نفت مسجدسلیمان نیز باعث نشد که این تیم از حواشی فاصله بگیرد و این روزها در شرایطی که تمرینات این تیم زیر نظر اشکش خود دنبال می‌شود، اختلاف بین کادر فنی و مدیریت به اوج خود رسیده و اخباری مبنی بر مذاکره مسئولان این باشگاه با سرمربی جدید شنیده می‌شود.

کریم بوستانی، مربی نفت مسجدسلیمان، امروز در گفت‌وگویی با خبرنگار ما به انتقاد از مدیرعامل این باشگاه پرداخت و گفت: هر چند ایشان مدیر پاکی هستند اما فریب کسانی را می‌خورند که به این شهر و این تیم به چشم منفعت مالی نگاه می‌کنند. این تیم و مجموعه در حال بهتر شدن است و همه، تغییرات را در تیم مشاهده کرده‌اند و کادر فنی در راس آن اقای اشکش با تلاش و یکدلی باعث امیدواری مردم مسجد سلیمان شده‌اند.

او ادامه داد: من بچه مسجدسلیمان هستم و سال‌ها در این فوتبال بوده‌ام اما هیچوقت چنین رفتاری از یک مدیر عامل ندیده‌ام. چندین روز است که مدیر عامل تهران است و یک‌بار به ما سر نزده و تیم را کاملا رها کرده است. تمام بازیکنان و کادر فنی شاکی هستند و حتی امروز تمرین نکردند.

بوستانی در ادامه با انتقاد از رفتار مدیرعامل باشگاه با سرمربی تیم عنوان کرد: آقای اشکش دنبال ریخت و پاش نیست و در حال حاضر این با این بازیکنان لایق می‌سازد و به آنها اعتقاد دارد. ایشان دنبال تقویت تیم با بازیکنان لایق هست. اعضای کادرفنی این تیم، آقای اشکش، حافظی، طاهری، حدادی، جاسمی و ... سرمایه‌های استان هستند و این رفتار شایسته فوتبال استان نیست. عجیب است که به جای حمایت، ناراحت هستند که تیم بهتر شده و نتیجه گرفته و در حال بهتر شدن است.

دستیار اشکش در پایان با اشاره به مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان گفت: تمام این اتفاقات منشا مالی دارند. ما و آقای اشکش به فکر ریال به ریال پول شهرمان هستیم و اجازه نمی‌دهیم بازیکن بنجل به این تیم بیاید. ما می‌گوییم اگر پول هست، چرا خرج بازیکن های بی‌کیفیت کنند؟ چرا پول را به بازیکنان حاضر در تیم را نمی‌دهند؟ چرا سنگ اندازی می‌کنند؟ دلیل تمام این رفتارها فراری دادن بومی‌های دلسوز است اما به کوری چشم آقایان، ما این تیم را با اقتدار در مسابقات حفظ خواهیم داشت.