بر اساس پیش بینی هواشناسی امشب تهران یخ می‌زند. همچنین شاهد بارش پراکنده در سطح شهر تهران خواهیم بود.

فوری : تهران امشب یخ می زند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بر اساس پیش بینی هواشناسی امشب تهران یخ می‌زند. همچنین شاهد بارش پراکنده در سطح شهر تهران خواهیم بود.

جدیدترین وضعیت هواشناسی تهران امروز یکشنبه 25 دی را در این خبر بخوانید.

اداره کل هواشناسی استان تهران، آخرین وضعیت هوا در تمام شهرهای این استان را طی روز یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ اعلام کرد.

بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد امروز با فعالیت سامانه بارشی در استان در بعضی ساعات بارش پراکنده برف، پدیده مه، گاهی وزش باد و در ارتفاعات استان احتمال کولاک برف پیش بینی می‌شود. از روز دوشنبه به دلیل سکون نسبی جو و عدم وزش باد قابل ملاحظه، روند افزایش آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا را تا انتهای هفته در مناطق پر تردد شهری، پرجمعیت و صنعتی خواهیم داشت.

همچنین تا یکشنبه دمای هوای سرد ماندگار خواهد بود و از روز دوشنبه روند تدریجی افزایش دما پیش بینی می‌شود.

امروز یکشنبه، ۲۵ دی ۱۴۰۱ نیز شهر تهران آسمانی ابری در بعضی ساعات بارش بارف و گاهی وزش باد و در شب قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها بارش پراکنده همراه را وزش باد خواهد داشت و دمای هوا بین ۲ تا منفی سه درجه در نوسان خواهد بود.

دمای هوا در آبعلی بین منفی ۳ تا منفی ۱۶ درجه، اسلامشهر بین ۴ تا منفی ۵، بهارستان بین ۵ تا منفی ۳، پاکدشت بین ۳ تا منفی ۵، پردیس بین صفرتا منفی ۱۱، پیشوا بین ۴ تا منفی ۵، دماوند بین صفر تا منفی ۱۵، رباط کریم بین ۴ تا منفی ۵، ری بین ۳ تا منفی ۵، شمیرانات بین یک تا منفی ۹، شهریار بین سه تا منفی ۵، فیروزکوه بین منفی ۱ تا منفی ۱۴، قدس بین ۳ تا منفی ۵، قرچک بین ۳ تا منفی ۳، لواسان بین منفی ۲ تا منفی ۱۲، ملارد بین ۳ تا منفی ۶ و ورامین بین ۳ تا منفی ۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.