فرهاد مجیدی در پنجره زمستانی بر خلاف پنجره تابستانی به دنبال جذب بازیکن ایرانی است.

مجیدی و مغانلو، ماموریت غیرممکن کل با
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، در ابتدای فصل فرهاد مجیدی همه لیست بازیکنان خارجی اتحاد کلباء را با بازیکنان غیر ایرانی پر کرد، در حالی که اخبار زیادی پیرامون حضور بازیکنان ایرانی در تیمش وجود داشت. البته طبیعی بود فرهاد مجیدی برای کمک به تیم سابقش یعنی استقلال دست روی هیچ بازیکن آبی نگذارد و گویی دوست دارد هم چنان به این سیاست رفتاری ادامه دهد.

فرهاد مجیدی در پنجره زمستانی به دنبال جذب کدام بازیکن ایرانی است؟ همزمان با انتشار این خبر در رسانه های ایران صفحه خبری « UAEKICK» امارات خبر داد؛ باشگاه اتحاد کلباء با درخواست فرهاد مجیدی به دنبال جذب شهریار مغانلو سپاهان اصفهان است.

شهریار مغانلو در خط حمله سپاهان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بشمار می رود که در دور رفت موفق به زدن 4 گل در لیگ برتر شده است. گفته می شود او مورد توجه تیم پرسپولیس هم هست اما بعید است سپاهان به این راحتی این مهاجم را آزاد کند. در این برهه از زمان فروش بازیکنان کلیدی از سوی باشگاه ها می تواند، درآمد زیادی برای آنها به همراه داشته باشد، اما جایگزین کردن بازیکن با کیفیت گاهی سخت و حتی غیر ممکن است و شاید با درآمد کسب شده هم نتوان بازیکن خوب در اختیار گرفت. بنابراین پیش بینی می شود، جذب شهریار مغانلو برای تیم اتحاد کلباء خیلی سخت و حتی ناممکن باشد. مگر اینکه پیشنهاد باشگاه اماراتی برای خرید این مهاجم وسوسه کننده بوده و از سویی مورایس بتواند مهاجم تازه ای را به خدمت بگیرد.

هفته گذشته باشگاه اتحاد کلباء با تصمیم مجیدی قرارداد ملاپاس مهاجم خارجی اش را فسخ کرد. به همین خاطر سرمربی سابق استقلال این روزها به دنبال جذب یک مهاجم است. اتحاد کلباء با هدایت مجیدی با گذشت 12 هفته با 17 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد. باشگاه سپاهان بعد از حضور قرضی شهریار مغانلو در تیم سپاهان این مهاجم را به صورت قطعی از باشگاه پرتغالی (سانتاکلارا) خریداری کرد.