رئیس باشگاه زمالک مصر با اتهامات عجیبی، تیم الاهلی را به استفاده از جادو و کمک گرفتن از اتفاقات ماوراء الطبیعی متهم کرد.

جنجال بزرگ: این تیم جادوگر دارد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، مرتضی منصور مالک باشگاه زمالک مصر که به بیان جملات حاشیه ای و جنجالی معروف است، این بار در جدیدترین صحبت هایش، با اظهارنظراتی عجیب و غریب، به سوژه رسانه های این کشور تبدیل شده است. دلیل گفته های او نیز به دیدارهای 2 روز اخیر مرحله ما قبل فینال جام حذفی مصر برمیگردد. جایی که زمالک در ضربات پنالتی حذف شد و الاهلی با گل های عجیبی، راهی دیدار پایانی شد.

زمالک که با 26 امتیاز در تعقیب الاهلی صدرنشین و 31 امتیازی است، اول بهمن میزبان این تیم خواهد بود. حالا مرتضی منصور رئیس زمالک در گفتگو با شبکه این باشگاه، الاهلی را به جادوگری متهم کرده و گل های این تیم در دیدار روز گذشته برابر سموحه را غیر طبیعی دانسته است.

در دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی مصر، الاهلی در شرایطی با نتیجه سه بر یک از سد سموحه گذشت که الهانی سلیمان، گلر سموحه گل های عجیبی را دریافت کرد. در دقیقه 7 و روی ارسال ساده محمود کهربا، توپ از میان پاهای دروازه بان سموحه عبور کرد و در مقابل دروازه خالی، به احمد عبدالقادر رسید و او با راحتی گل نخست را به ثمر رساند. این دروازه بان دقایقی بعد و روی یک شوت نه چندان محکم دروازه اش برای بار دوم باز شد و نهایتا در دقیقه 16، مربی سموحه دست به تعویض سنگربان تیمش زد و عمر صلاح را به میدان فرستاد.

حالا مرتضی منصور مالک سموحه در این خصوص گفته است: گل هایی که الهانی سلیمان دروازه بان سموحه قبل از تعویض دریافت کرد، تنها دو دلیل دارد: یا فرج عامر مالک سموحه این بازی را به محمود الخطیب رئیس الاهلی فروخته است (در ازای گرفتن پول، عمدا باخته است) و یا اینکه الهانی تحت تأثیر جادو و اتفاقات ماوراء الطبیعی قرار گرفته است. قطعا الهانی دیوانه شده است وگرنه او گلی به این شکل را دریافت نمی کرد و استفاده الاهلی از جادو عجیب نیست.

وی با اشاره به اینکه ممکن است افت محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول در فصل جاری به دلیل جادو شدن او باشد، گفت: برای اینکه صلاح به اسطوره ای مانند محمود الخطیب (رئیس باشگاه الاهلی) تبدیل نشود، او را جادو کرده اند. مصدومیت سودیغ اوگولا (مهاجم نیجریه ای سموحه) در بازی دیروز آن هم چند دقیقه پس از ورودش به بازی، استفاده از جادو را تأیید می کند.

رئیس باشگاه زمالک درباره شکست تیمش مقابل پیرامیدز آن هم در شرایطی که حریف از دقیقه دوازده، 10 نفره بود گفت: ما یک بر صفر پیش بودیم و حریف یک اخراجی داد. فرصت ها بی شماری را مقابل دروازه آنها از دست دادیم. این تنها به علت جادو است.

او در ادامه با متهم کردن بازیکنان الاهلی به استفاده از دوپینگ و دریافت پول از ترکی آل شیخ، رئیس هیئت رئیسه سازمان عمومی تفریحات عربستان سعودی گفت: از رئیس الاهلی می خواهم دلیل دریافت این پول را فاش کند. محمد برکات بازیکن تیم الاهلی در حال مصرف استروئید و فرار از تیم ملی مصر بود و برخی از بازیکنان الاهلی به دلیل مصرف مواد نیروزا راهی زندان شدند. دیدار بعدی ما با الاهلی باید یک رویارویی عادی بین بازیکن 2 تیم در مستطیل سبز باشد و نه بین بازیکنان عادی ما و تیمی که از جن ها کمک می گیرند.