مهاجم با تجربه نساجی با گرفتن پنالتی مقابل مس رفسنجان تیمش را از شکست نجات داد.

 پنالتی گیر ترین بازیکن لیگ را بشناسید(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان با یک اتفاق مشابه با دور رفت پیروزی مقابل نساجی را با تساوی یک بر یک عوض کرد و نتوانست صاحب سه امتیاز شود که رد پای مهاجم با تجربه مازنی‌ها در هر دو بازی مشخص بود؛ بازیکنی که می‌توان او را استاد پنالتی گرفتن در این فصل عنوان کرد.

کریم اسلامی که پیش از این در کنار به ثمر رساندن چهار گل و ثبت یک پاس گل برای نساجی مازندران، سه بار هم پنالتی گرفته بود، در دیدار اخیرشان مقابل مس رفسنجان هم تیمش را از شکست نجات داد و در لحظات پایانی با تبحر بالای خود در یک صحنه جنجالی پنالتی گرفت و نتیجه را عوض کرد.

مهاجم با تجربه نساجی که در نیمه اول مسابقه با مس رفسنجان با فرارهای خود خطرناک نشان داده یکبار هم صحنه مشکوک روی او در موقعیت تک به تک خطا گرفته نشده بود، در دقیقه ۸۸ پس از برخورد با مجید نصیری، مدافع جوان حریف روی زمین افتاد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و نساجی به گل تساوی برسد.

اسلامی که پس از مهدی طارمی، بدون تردید پنالتی‌گیرترین بازیکن فصول اخیر لیگ برتر است، در شرایطی توانست مقابل مس رفسنجان پنالتی بگیرد که در مسابقه رفت مقابل شاگردان محمد ربیعی نیز دقیقا همین کار را انجام داده بود و کاری کرد تا مسی‌ها نتوانند ۶ امتیاز این دو بازی را به دست بیاورند.