نخستین بازی کریس رونالدو در لباس النصر عربستان با شکست منچستر برابر آرسنال همزمان شد.

کنایه افراطی: یک سوسیس جایگزین رونالدو!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه" کریستیانو رونالدو، ستاره سابق منچستر سرانجام اولین بازی رسمی خود با لباس النصر را مقابل الاتفاق انجام داد و در مسیر پیروزی، کاپیتان تیمش بود.

اما تلاقی نخستین بازی رسمی یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال با بازی منچستر یونایتد، تیم سابق سی آر هفت، با آرسنال باعث شد تا بسیاری از کاربران ضمن پرداختن به شروع کار کریس در عربستان، به مقایسه این بازیکن با جانشینش، وخهورست هلندی بپردازند.

رونالدو که در اولین بازی با لباس النصر نمایش بدی نداشت اما موفق به گلزنی یا ثبت پاس گل هم نشد، سال گذشته در دیدار مقابل آرسنال موفق به گلزنی شده بود اما امسال نه‌تنها در این بازی حضور نداشت، بلکه جانشینش نیز عملکرد ضعیفی از خود ارائه کرد تا حالا این دو نفر سوژه اصلی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بشوند.

به همین بهانه در ادامه توییت‌هایی در مورد شروع کار رونالدو در النصر و البته توییت‌های کنایه‌آمیز در مورد این مهاجم تازه جذب شده تن هاخ می‌بینید؛

لبخند کریستیانو در شروع دوران حضورش در النصر، سوژه گل شد.

همزمان با عملکرد فاجعه‌بار وخهورست در بازی مقابل آرسنال، بسیاری از کاربران نمایش رونالدو در بازی فصل گذشته مقابل این تیم آن هم تنها یک هفته پس از فوت فرزندش را وایرال کردند.

نکته جالب در خصوص اولین بازی رونالدو برای النصر، انتظار بازیکنان الاتفاق در مقابل رختکن این تیم برای گرفتن عکس یادگاری با کریستیانو بود!

تمجید بوکایو ساکا- فوق ستاره آرسنال که منچستر را در امارات نقره داغ کرد- از کریستیانو رونالدو و نشستن پیراهن یادگاری‌ای که از گرفته هم در توییتر ترند شد.

یکی دیگر از هواداران رونالدو با انتشار عملکرد وخهورست در بازی مقابل آرسنال قسم خورده که اگر این آمار مربوط به رونالدو بود دوباره همه مشکلات یونایتد را به گردن او می‌انداختند.

کالیجی، اینفلوئنسر معروف، با انتشار تصویری از وخهورست، با طعنه او را به عنوان جانشین رونالدو در منچستر معرفی کرد.

اندرسون تالیسکا، ستاره تیم فوتبال النصر با تمجید از رونالدو او را بازیکنی بی‌نظیر در دنیای فوتبال دانست که مانندش وجود ندارد و به خاطر شخصیتش به سرعت با تیمش اخت شده.

کاربری با انتشار کلیپی از لحظه سرتوپ زدن رونالدو به بازیکن الاتفاق نوشت: رونالدو در 38 سالگی هم بازیکنان را روی زمین می‌اندازد!

یکی از طرفداران سرسخت رونالدو که تا کنون سه بار پیراهن CR7 را از او به یادگار گرفته، برای تماشای بازی النصر مقابل الاتفاق به عربستان رفته بود.

یکی از واکنش‌های متفاوت پیرامون رونالدو را پیرس مورگان، دوست صمیمی رونالدو و مجری معروف انگلیسی نشان داد. او باخت منچستر به آرسنال را به استخدام یک مربی مغرور که با بدرفتاری در قبال بهترین بازیکن تاریخ او را وادار به ترک باشگاه کرده و حالا یک مهاجم به عنوان جایگزین به خدمت گرفته که نامش هم‌آوا با یک سوسیس اتریشی است، مربوط دانسته است.