جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با شبکه خبری المیادین گفت که تنها بخش کوچکی از توانایی‌های خود را ارائه کرده‌ایم تا دشمنان آنها را ببینند و فراموش نکنند.

سردار فدوی به المیادین: بخش کوچکی از توانایی‌های خود را ارائه کرده‌ایم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با شبکه خبری المیادین گفت که تنها بخش کوچکی از توانایی‌های خود را ارائه کرده‌ایم تا دشمنان آنها را ببینند و فراموش نکنند.

«سردار فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دشمنان ایران هشدار داد که تنها بخش کمی از توانمندی‌های خود را به عرصه نمایش گذاشته‌ایم.

وی که با شبکه خبری المیادین مصاحبه می‌کرد، گفت: «رزمایش‌هایی که اخیرا برگزار کردیم رزمایش‌های منظمی بوده که هر ساله به صورت مداوم برگزار می‌کنیم».

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: «بخش کوچکی از توانایی‌های خود را به عرصه نمایش گذاشته‌ایم تا دشمنان آنها را ببینند و فراموش نکنند».

سردار فدوی پیشتر نیز در سخنرانی گفته بود: «آمریکایی‌ها ۴۴ سال است هر چه تلاش کردند نتوانستند پیروزی در برابر ایران به دست آورند با اینکه به واسطه امکانات مادی از ما قوی‌تر بوده و هستند؛ علت شکست آن‌ها برای این است که طی این مدت تا حدودی به تکالیف الهی خود عمل کردیم».

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تمام درگیری‌هایی که طی این ۴۴ سال با ما داشتند شکست خوردند، تاکید کرد: انجام حداقل تکلیف‌ها موجب شده ما مقتدر شویم و آن‌ها دائم در برابر ما مستاصل شوند؛ البته این هم وعده خداوند است که فرموده چنانچه به تکالیف معین شده عمل کنید من هم شما را یاری می‌کنم.

سردار فدوی اظهار کرد: در توان نظامی، چون قاعده خدا حاکم بوده توانستیم بر دشمن پیروز شویم، اما با این حال آن‌ها دست از دشمنی با ما بر نمی‌دارند به عبارت دیگر خبیث‌های عالم و ستون پنجم از هیچ راهی برای درست کردن مصیبت برای این انقلاب کوتاهی نمی‌کنند به همین علت اکنون از راه فشار اقتصادی وارد شدند.