ژوائو کان سل و شایعات نارضایتی اش از پیوستن به بایرن را رد کرد و گفت که در این تیم بسیار هم خوشحال و راحت است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، ژوائو کانسلو در انتقالات زمستانی و پس از اختلاف با پپ گواردیولا از سیتی جدا شد و قرضی با بند خرید 65 میلیون یورویی به بایرن مونیخ پیوست. او در چند بازی به عنوان بازیکن ثابت به میدان رفت ولی سپس نیمکت‌نشین شد. با ناگلزمان اوضاع برای کانسلو خوب پیش نرفت و باید دید با توماس توخل چه خواهد شد. گفته می شود بایرن قصد فعال کردن بند خرید او را ندارد.

کانسلو در مصاحبه با مجله باشگاه بایرن مونیخ گفت: «شروع کارم در بایرن را مثبت ارزیابی می کنم. همیشه شما به زمان برای وفق کردن با شرایط جدید نیاز دارید و در این مدت تلاش کرده ام خیلی سریع خودم را با تیم و بازیکنان تطابق بدهم و با سیستم بازی بایرن آشنا شوم. بر خلاف تصورات، چه به لحاظ تیمی و چه فردی اینجا همه چیز خوب پیش می رود و راحت هستم.»

کانسلو در مورد بایرن گفت: «در دنیا چهار یا پنج تیم قدرتمند و مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان وجود دارند و یکی از آنها قطعا بایرن است. می توانم از بایرن در کنار رئال مادرید و سیتی به عنوان جدی‌ترین مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ نام ببرم. تیم هایی که شکست دادنشان بسیار دشوار است. برای من حضور در چنین تیمی باعث افتخار است. ما می توانیم هر رقیبی را شکست دهیم.»

دریافت پیشنهاد از بایرن: «وقتی پیشنهاد بایرن رسید، گفتم که باید از این فرصت استفاده کنم. تجربه بازی در اسپانیا، ایتالیا و انگلیس را دارم و دوست داشتم در آلمان هم بازی کنم. اینجا در بایرن همه روی قهرمانی در جام های بزرگ تمرکز دارند. ما سخت تلاش می کنیم و هر جلسه تمرینی تیم مثل یک جنگ است. دوست دارم در پست خودم بهترین باشم و مهمتر از آن، برای تیم مفید و موثر کار کنم.»

الگوی فوتبالی: «بزرگترین الگوی من در فوتبال رونالدینیو است. به خاطر لذتی که از فوتبال بازی کردن می برد و کاریزمای او. برای من او با استعدادترین بازیکنان فوتبال بود. من بازی های دیِگو مارادونا، پله، مارکو فن باستن یا یوهان کرویف را ندیده ام. شادی و شعف بی‌نظیر رونالدینیو، زیرکی و شجاعت او، جادویش در زمین و لذتی که به تماشاگران می‌داد، بی‌نظیر بود. به همین دلیل رونالدینیو قهرمان من است.»