ژروم روتن، بازیکن سابق پی اس جی، که کارشناس رادیو مون ته کارلو است، همواره از نیمار انتقاد کرده، ولی حالا معتقد است که قطع همکاری با نیمار نمی‌تواند منطقی باشد.

پی‌اس‌جی با اخراج نی مار وقتش را تلف می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، نیمار از دو ماه پیش مصدوم است و فصل را از دست داده؛ با این حال پی اس جی بدون او هم مشکل خاصی برای فتح لیگ فرانسه نداشته و در مسیر درستی قرار دارد. مشکل اما در لیگ قهرمانان است که باز هم غیبت نیمار به ضرر پاریس تمام شد و او بازی برگشت برابر بایرن در مونیخ را از دست داد و پی اس جی در یک هشتم نهایی حذف شد.

ژروم روتن در مورد شایعات حضور نیمار در فهرست فروش پی اس جی گفت: «نیمار مصدوم است و در دسترس نیست. او امسال هم انتظارات را برآورده نکرد و شاید فقط فصل 20-2019 توانست برای پی اس جی بدرخشد ولی معتقدم در چنین شرایطی که قراردادش تا 2027 نیز تمدید شده، بیرون کردن او اصلا منطقی نیست و پاریس فقط وقتش را تلف خواهد کرد.»

روتن ادامه داد: «پی اس جی نیاز به تحولات اساسی در رختکن دارد ولی این کار را باید با بیرون کردن لیونل مسی و سرخیو راموس، که از دوستان نیمار هستند و در پایان فصل قراردادشان تمام می‌شود، انجام دهد. معتقدم باشگاه نباید با آنها تمدید کند و به احتمال زیاد نیز آنها خواهند رفت. قطع همکاری با نیمار در این وضعیت نمی‌تواند درست باشد. پی اس جی نباید به یک‌باره از ستاره خالی شود، به خصوص که چند بازیکن بزرگ دیگر تیم مثل وراتی هم در فرم خوب خودشان نیستند.»