تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر سیاست انتخاباتی مجلس آینده طوری پیش رود که مشابه انتخابات مجلس یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باشد، از همین الان می توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس آینده تبریک گفت.

پیش بینی محمد مهاجری از رئیس مجلس آینده
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اگر سیاست انتخاباتی مجلس آینده طوری پیش رود که مشابه انتخابات مجلس یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باشد، از همین الان می توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس آینده تبریک گفت.

جبهه پایداری خود را گفتمان غالب امروز جامعه می داند بر این اساس شرط ورود به ائتلاف با سایر گروه های اصولگرا را بر این قرار داده که سهم 50 درصدی در معرفی نامزدها داشته باشد.

محمد مهاجری در گفتگو با نامه نیوز درباره موقعیت جبهه پایداری در انتخابات مجلس دوازدهم گفت: جبهه پایداری مجموعه ای کاملا کاسب است و با سیاست کاملا تجاری برخورد می کند. این مجموعه در حال حاضر می خواهد خود را دست بالا نشان دهد تا از جریان اصولگرا امتیاز بگیرد.

اگر وام آنی نیاز داری از دست نده! | کلیک کن

وی افزود: اگر در تهران کسی در انتخابات شرکت نکند قطعا 30 کاندیدای جبهه پایداری به مجلس راه پیدا می کنند. به عبارت دیگر وقتی آرای نامزدهای جبهه پایداری را در انتخابات مجلس 1398 نگاه کنیم می بینیم آنها متوسط حدود 250 هزار رأی داشتند، پس اگر مشارکت در تهران حدود همین میزان باشد پایداری پیروز خواهد بود.

این فعال مطبوعاتی با اشاره به حمایت جبهه پایداری از دولت سیدابراهیم رئیسی یادآور شد: این مجموعه علاقه مند است آنقدر میزان مشارکت در انتخابات کم باشد که مجلس در دست خودش باشد. در واقع پایداری دنبال مشارکت حداقلی پیروزی حداکثری است و می کوشد تا زمان برگزاری انتخابات به این هدف جامه عمل بپوشانند تا شانس پیروزی خود را به حداکثر ممکن برسانند.

وی با بیان اینکه پایداری می خواهد رئیس مجلس آینده از این مجموعه باشد، ادامه داد: اگر هفته ها و ماه های آینده سیاست انتخاباتی مجلس آینده طوری پیش رود که مشابه انتخابات مجلس یازدهم و انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باشد، از همین الان می توان ریاست آقاتهرانی را بر مجلس آینده تبریک گفت.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات گفت: رهبری در سخنرانی حرم رضوی 4 نکته درباره انتخابات بیان کردند که مهمترین نکته افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات بود، اگر آن مشارکت محقق شود و گروه های سیاسی چپ و راست، متقاعد شوند که در انتخابات شرکت کنند، در آن صورت می شود امیدوار بود که جبهه پایداری اکثریت کرسی های مجلس آینده را نتواند از آن خود کند.