دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: هنر زنان و مردان بزرگ، خوب زندگی‌کردن و خوب مردن است و من رمز عاقبت‌بخیری را در بندگی خدا و خدمت به خلق می‌دانم.

سرلشکر صفوی: سال‌هاست دنبال رمز عاقبت‌بخیری می‌گردم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: هنر زنان و مردان بزرگ، خوب زندگی‌کردن و خوب مردن است و من رمز عاقبت‌بخیری را در بندگی خدا و خدمت به خلق می‌دانم.

سرلشکر سیدیحیی صفوی در بازدید از آسایشگاه کهریزک با بیان اینکه برای پذیرفتن دعوت بازدید مردّد بودم، اظهار کرد: بعد از دعوت مدیریت این آسایشگاه در ذهن خودم گفتم چه فایده‌ای دارد برای بازدید به اینجا بیایم؟ همیشه هدف و محصول هر بازدید را می‌سنجم و دعوت بازدید مراکزی را می‌پذیرم که حضورم در آنجا فایده‌ای برای مردم داشته باشد.

وی افزود: اولین فایده و نتیجه این بازدید می‌تواند انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان این مجموعه و مؤسسه‌های خیریه‌ای باشد که به‌عنوان رئیس هیئت امنا در آن‌ها حضور دارم. ما می‌توانیم با همکاری و هم‌افزایی میان مجموعه‌های خیریه، کارهای بزرگی در خدمت به مردم نیازمند به‌خصوص سالمندان و معلولان انجام دهیم.

صفوی با بیان اینکه نام خیریه کهریزک با عشق پیوند خورده است، اظهار کرد: امیدواریم این خیریه در هر استانی یک شعبه راه‌اندازی کند و سالمندان، معلولان و بیماران ام.اس در سایر استان‌های کشور نیز از خدمات این خیریه بهره‌مند شوند. این آسایشگاه یک مجموعه شناخته‌شده در مقیاس جهانی است، اینجا را حتی ایرانیان خارج از کشور هم می‌شناسند و به آن کمک می‌کنند.

رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سلیمانی، تصریح کرد: من سال‌هاست دنبال رمز عاقبت بخیری می‌گردم، اینکه چه کنیم تا عاقبت‌بخیر شویم. تصور کنید از قبل انقلاب تا امروز چه آدم‌هایی در ایران بودند، بعضی از آنان عاقبت‌بخیر شدند و برخی از آنان نه.

صفوی با تأکید بر اینکه خوب زندگی‌کردن و خوب مردن یک هنر است، گفت: هنر زنان و مردان بزرگ، خوب زندگی‌کردن و خوب مردن است و من رمز عاقبت‌بخیری را در بندگی خدا و خدمت به خلق می‌دانم. بهترین خلق خدا هم مستضعفان و نیازمندان هستند.

وی  با تقدیر از خدماتی که در این آسایشگاه ارائه می‌شود، اظهار کرد: کارهای خدماتی، درمانی، آموزشی و مهارت‌افزایی این آسایشگاه، تحسین‌برانگیز است و مجموعه‌ای قابل‌اعتماد برای مردم شناخته می‌شود.