فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش فرارسیدن سالروز تاسیس این سازمان را تبریک گفت.

امیر موسوی: ارتش در تراز انقلاب، شکست‌ناپذیر خواهد بود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش فرارسیدن سالروز تاسیس این سازمان را تبریک گفت.

به گزارش ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، در پیامی خطاب به عباس محمدحسنی فرارسیدن ۲۴ مهر ماه سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را به این شرح، تبریک گفت: «بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تدبیر دوراندیشانه‎ای که با پیشنهاد نماینده محترم ایشان در شورای انقلاب، معاونت امور دفاع و ارتش، حضرت امام خامنه‌ای عزیز ، رقم خورد، اساس تاسیس و تشکیل سازمانی را بنا نهادند که با تقویت بنیه‌های عقیدتی و سیاسی، ارتش جمهوری اسلامی را از گزند نقشه‌های شوم گروهک‌ها و خطوط منحط فکری هدایت شده از خارج  و دشمنان انقلاب، مصون داشت.

معاندین و گروهک‌های منافق که برای نیل به اهداف خود سعی در حذف ارتش داشتند با آینده‌نگری  و تصمیم جاودانه امامین انقلاب مبنی بر حفظ و تقویت ارتش، ناامید شدند و در تلاش بودند تا ارتش پیوند خورده به ملت و انقلاب را از درون تهی کنند که با هوشیاری و بصیرت امامین انقلاب در ۲۴ مهرماه سال ۱۳۵۸، نهال تاسیس سیاسی ایدئولوژیک کاشته شد تا امروز شاهد استقرار سازمان وزین عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با ثمرات بسیار در تقویت ارکان معنوی و بصیرتی خانواده بزرگ ارتش که فرمانده معظم کل قوا آن را  حزب الله و شجره طیبه خواندند، باشیم.

 

غذای شرکتی با طعمی از خونه، سفارش از مامان پز

توفیقات ارتش معنویت محور را باید مرهون نهاد پاک کارکنان شریف و خانواده صبور و معظمشان و تلاش جهادی روحانیان فاضل و جهادی و همرزمان انقلابی سازمان فرهنگی عقیدتی سیاسی دانست.

استحکام در عقیده و ایمان، جانفشانی در راه  دین و وطن، ارتقای بصیرت سیاسی، گسترش و تعمیق معارف و ارزش‌های اسلامی که جلوه‌هایی از آن، کسب رتبه‌های برتر خانواده‌های عزیز ارتش در مسابقات قرآن نیروهای مسلح در سال‌‍‌های اخیر بویژه سال جاری بوده و همچنین تربیت ده‌ها هزار حافظ قرآن و احادیث معصومین علیهم السلام، انعکاس مطلوب رسانه‌ای، فرازهایی از آمادگی رزمی ارتش در رزمایش‌های مشترک و مرکب و عرصه‌های خودکفایی تنها گوشه‌هایی از خدمات آن سازمان پرافتخار است.

اینجانب سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی را  به جنابعالی و همکاران مخلص و فکور آن سازمان تبریک گفته و از خدای متعال توفیقات یاران صدیقتان را مسئلت داشته و یقین دارم ارتش در تراز انقلاب، باروحیه رزم رزمندگان و فرماندهان ایثارگر، ملهم از تعالیم ناب اسلامی در آن سازمان، تحت رهنمودهای نایب امام زمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز و پشتیبانی ملت غیور ایران عزیز، شکست‌ناپذیر خواهد بود.»