فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز رژیم صهیونسیتی، امریکا و برخی کشورهای اروپایی به جنگ با نوزادان در درون اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها در غزه رفته‌اند و با تصرف ‌آی‌سی‌یوها و سی‌سی‌یو‌ها می‌خواهند نشان دهند که قدرتمند هستند.

فرمانده سپاه خطاب به دشمنان: منتظر طوفان باشید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سالروز ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان با اشاره به نقش مردم اصفهان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار داشت: هر سرزمینی و هر قومی و مردمان هر دیاری با عناصر مشخص و برجسته‌ای شناخته می‌شوند، هر سرزمین دارای یک شخصیت خاص است.

وی ادامه داد: اصفهان حقیقتاً نماد نصف جهان و همیشه مترادف شکوه و همزاد عظمت‌ است که هم دارای تاریخ درخشانی در عصرهای متعلق به اسلام‌ و در تاریخ تمدن ایران زمین است و یک نشانه درخشان هم در گذشته و در زمان حال است.

سردار سلامی اضافه کرد: این سرزمین مهد رویش شکوفه‌های فقاهت، سرزمین عالمان بزرگ، دانشمندان جاودان با آوازه‌های جهانی، سرزمین هنری فراتر از مرزهای ایران که جهان را مبهوت جلوه‌های بی‌نظیر خود ساخته است و همچنین سرزمین صنعت، سرزمین مردانی با فرهنگ پیشتاز در مجموعه ایران بزرگ و سیاره زمین است.

وی ابزار کرد: اصفهان، استانی با سردارانی بزرگ است که تاریخ ایران و اسلام هرگز رخسار فداکارانه آنها را از یاد نخواهد برد، شهیدانی همانند حاج احمد کاظمی، حاج حسین خرازی، حاج ابراهیم همت، حجت‌الاسلام مصطفی ردانی‌پور، شهید شهبازی و کهکشانی پر از ستاره روی زمین است و به واسطه شهیدانش اهل آسمان بهتر از اهل زمین این دیار را می‌شناسند و این گلستان شهدا نشانه این ادعا است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱ جلوه بی‌همتا و یک استثنا برای استان اصفهان ساخت، و اگر کسی از آسمان به زمین می‌نگریست راهی همانند راه شیری از شهدایی می‌دید که بردستان مردم تشییع می‌شد.

وی اضافه کرد: اصفهان در این روز توصیف واژه‌هایی بود که ایمان و‌ معرفت با آن تعریف می‌شد و در واقع اصفهان ایثار، وفاداری، شهادت طلبی، ولایت مداری، وطن دوستی، ایمان، عشق الهی، را با اجسام مطهری که از نماز ظهر تا نماز مغرب و عشا روی دست‌های دریای بیکران انسان‌ها تشییع شد، تفسیر کرد و این سیمای معنوی یک تاریخ بزرگ برای اسلام، ایران، استان اصفهان و شهر اصفهان ساخت.

سردار سلامی گفت: اینکه امروز این فضا سرشار از مردمانی است که بعد از ۴۱سال آمده‌اند تا آن حماسه و‌ یوم الله را گرامی بدارند به واسطه آن است که مردم نشان دادند برای دفاع از دین خدا حتی اگر جوانان قطعه قطعه شوند از یاری دین خدا فروگذاری نمی‌کنند و لذا همان روز مردم اصفهان صف بستند و به میدان رفته تا جبهه‌ها خالی نماند.

وی ادامه داد: عاشورا زینت جدیدی به شخصیت این مردمان می‌بخشید، انگار عاشورا دوباره تکرار می‌شد و از خود معنا و عشق می‌آفرید و اصفهان به واسطه ۲۳ هزار شهید که تمامی کوچه های آن مزین به شهدا است سرافراز است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شهدا، ایران را سربلند کردند و به اسلام حیات و جاودانگی بخشیدند و اجازه تحقیر یک ملت را در برابر یک جهان دشمن ندادند، چون شهدا به هم پیوسته بودند.

وی اظهار داشت: همه دنیا مصمم و جدی آمده بودند و تمام دشمنان آن دوران با هم متحد شده بودند تا ایران را بشکنند چون می‌دانستند اگر امکان تداوم این انقلاب فراهم شود، جهان استکبار آرامش نخواهد داشت و نمی‌تواند بر سرنوشت مسلمانان چهره شود و نمی‌تواند مجد و عظمت را زیر سایه خود دفن کند.

سردار سلامی ابراز کرد: استکبار می‌داند همزیستی با اسلام معما ندارد چون اسلام از جنین نور است و وقتی طلوع کند تیرگی باید محو شود، چون نبرد نور و ظلمات همواره با غلبه نور به انتها خواهد رسید و این اراده بدون تغییر و تبدیل الهی است.

وی خاطر نشان کرد: اراده الهی بر پیروزی مومنان بر کفار، منافقان و مشرکان تعلق گرفته است و تاریخ سراسر گواه این است که امر الهی به فعلیت خواهد رسید و اصفهان این شایستگی و لیاقت را داشت تا نشانگر تحقق اراده الهی باشد.

سردار سلامی بیان داشت: جهان، اصفهان را با همین ویژگی‌ها می‌شناسد، نصف جهان یعنی نیمه حق عالم، زیرا اصفهان همواره در سوی حق ایستاده است. اینجا اهل بیت (ع) در قلوب مردم جایگاهی فراتر از توصیف دارند و برای همین جوانان این دیار مشتاقانه به میدان می‌رفتند و لذا خانواده های داری هفت، شش، پنج، چهار، سه، دو و خانواده‌های بسیاری تک شهیدی وجود دارد.

وی با اشاره به اعزام نیرو و کمک‌های مردمی پس از حماسه ۲۵ آبان، گفت: این اعزام داوطلبانه به میدان نشان می‌دهد در این سرزمین اسلام همیشه می‌درخشد.

مستکبران عالم دست به دست به جنگ نوزادان در درون اتاق‌های عمل رفته‌اند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز بازهم مستکبران عالم دست به دست هم داده‌اند تا در یک نمایش نفرت‌انگیز و بسیار حقیرانه، با خفت و ذلت به جنگ نوزادان روند و لذا رژیم صهیونسیتی، امریکا و برخی کشورهای اروپایی به جنگ با نوزادان در درون اتاق‌های عمل بیمارستان‌ها در غزه رفته‌اند و با تصرف ‌آی‌سی‌یوها و سی‌سی‌یو‌ها می‌خواهند نشان دهند که قدرتمند هستند.

وی تصریح کرد: آیا این خفت آفرین نیست که بزرگترین امپراطوری‌های ظاهری جهان به کشتار کودکان و‌ نوزادان افتخار می‌کند و تصرف اتاق‌های عمل بیمارستان را میدان پیروزی خود می‌دانند؟ آیا این شرم آور نیست که قدرتمندان عالم مردمانی را در یک باریکه محاصره کردند تا به آنها آب، سوخت و غذا نرسد؟ مخازن سوخت را می‌زنند و بیماران می‌کشند و به این آتش‌باری خود افتخار می‌کنند.

سردار سلامی تاکید کرد: این نشانه پایان امپراطوری آنها است زیرا هرگاه دیوانه‌وار عمل می‌کنند نشانه‌ای است از فروپاشی درونی آنها است زیرا برخی حیوانات وقتی مرگشان فرامی‌رسد، سر و صدایشان زیاد می‌شود.

وی ادامه داد: ترس از یک فروپاشی زودرس، کمتر از ۲۵ سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش‌بینی کرده بودند، عقل و منطق راهبردی و حتی منطق تاکتیکی و عملیاتی را از دشمن ربوده است.

سردار سلامی بیان داشت: دشمنان بر چه چیزی می‌خواهند غلبه کنند؟ آیا می‌توان اراده یک کشور را با بمباران شکست؟ کسانی که وقتی پیکر فرزندان شهیدش آن را دردست می‌گیرند خدا را شکر می‌کنند و از استقامتی که پیامبر اسلام (ص) و آیات قرآن بران تاکید دارند، دم می‌زنند.

وی ادامه داد: آنها از قرآن آموخته‌اند ‌که نباید از ترس دشمن به خود او پناه برد، راه سعادت از میدان دفاع و صبر بر مصیبت می‌گذرد و وعده فجر و فتح و‌ نصرت الهی در این مسیر محقق می‌شود.

غزه به مدفن صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آن کسانی که باید به قبرستانها سپرده شود سیاست، فکر مستکبران و جسم آنها است، افزود: غزه به مدفن صهیونیست‌ها تبدیل می‌شود، آنها از درون استحکامات و پشت‌ دیوارها می‌جنگیدند و فکر می‌کردند این‌ دیوارها آنها را از خشم الهی حفظ می‌کند ولی عذاب خدا از جایی که گمان نمی‌کنند به آنها خواهد رسید.

وی گفت: امروز از دیوارها عبور کردند و تانک‌هایشان را در معرض شکار جوانان فلسطینی قرار دادند و آنها از فاصله کوتاه این تانک‌ها و‌بلدوزرها را شکار می‌کنند به‌گونه‌ای که از یک هزار ۶۰۰ تانکشان حدود ۱۸۰ دستگاه تا امروز منهدم شده است یعنی بیش از ۱۰ درصد آن منهدم شده است.

سردار سلامی خاطر نشان کرد: جوانان فلسطینی در حال سازگاری با شرایط جدید هستند و قاعده این‌جنگ را تازه آموخته آمد و باتلاقی برای آمریکا و اسراییل نه تنها در میدان نبرد بلکه در سیاست، اطلاعات و امنیت بوجود آورده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم بیشتر اطلاعات مربوط به غزه را دنبال می‌کنند، گفت: آن سوی دیوارها، آشفتگی، اضطراب، هراس از تبعات در مورد آینده سرزمینی که دیگر محل سکونت نیست، برای کسانی که از سراسر جهان با وعده زندگی آمده‌اند بوجود آمده است و مهاجرت معکوس آغاز شده است و این ماجرا ادامه خواهد داشت.

سردار سلامی گفت: مظلومیت مردم شریف غزه سرانجام کار خود را خواهد کرد و ما به روزهای نصرت و پیروزی می‌اندیشیم و آن را نزدیک می‌بینیم، نصر خدا نزدیک است.

وی گفت: همانگونه که طوفان الاقصی از جایی که دشمن محاسبه نمی کرد، فرا رسید باید بازهم منتظر طوفان‌های دیگری باشند که از راه‌هایی که گمان نمی‌کنند به آنها خواهد رسید. مسلمانان جهان امروز بیش از هر زمان همدل هستند، و حتی در دنیا غیر مسلمانان هم یک جهان در برابر آمریکا و شرکای او ایستاده است.