گروه خودروسازی محصولات سایپا قیمت کارخانه پراید وانت را افزایش داد.

فروش فوری محصولات سایپا با شرایط اقساطی | حراج بزرگ محصولات سایپا با تحویل فوری
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

خبرنگار نیکو اصغری:سایت ثبت نام محصولات سایپا بدون قرعه کشی با عرضه خودروی ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه به‌‍روز شده است. متقاضیان ثبت نام ساینا میتوانند تقاضای خود برای تحویل این خودرو را در قالب طرح پیش فروش و فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل فروش فوق العاده محصولات سایپا ۳۰ روزه و پیش فروش تیرماه ۱۴۰۳ است. متقاضیان فروش فوری ساینا اس باید کل مبلغ یعنی حوالی ۳۳۰ میلیون تومان پرداخت کنند و متقاضیان طرح پیش فروش محصولات سایپا نیز باید نصف مبلغ یعنی ۱۶۵ میلیون تومان را به حساب سایپا واریز کنند.

صبح امروز سایپا قیمت جدید کارخانه پراید وانت ۱۵۱ کفی اتاقبار تیپ DA را اعلام کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت کارخانه این وانت پرفروش ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و به ۲۵۹ میلیون تومان رسیده است.

محصولات سایپا

 پراید وانت بخریم؟

شرکت سایپا از سال ۱۳۷۲ شمسی، اقدام به تولید خودروی سواری پراید کرد و آن را به فرم‌های سدان و هاچ‌بک در اختیار مشتریان قرار داد. سال ۹۲ فرصتی دست داد تا سایپا، وانت سبک شهری خود یعنی پراید وانت سایپا ۱۵۱ را روانه بازار کند.  ظرفیت بار پراید وانت ۱۵۱ چقدر است؟ این خودرو که بر پلتفرم X۱۰۰ سایپا قرار دارد، فرم وانت پراید معروف سایپا است و با نام‌های پراید وانت، سایپا ۱۵۱ و وانت کارا شناخته می‌شود. این خودرو وزنی معادل ۹۰۰ کیلوگرم دارد و می‌تواند تا ۵۰۰ کیلوگرم بار حمل کند. هرچند ۵۰۰ کیلوگرم میزان کمی است ولی برای حمل بارهای سبک شهری کفایت می‌کند. تحمل وزن بار پراید وانت در صورتی که از تجهیزات درست و سالم استفاده کنید، قابل ارتقا نیز است. سایپا از سال ۹۹ مدل پراید ۱۵۱ آپشنال یا پلاس را هم به خط تولید خود اضافه کرده است.

منبع: اقتصاد آنلاین