در ادامه ویدئویی از مرجانه گلچین را مشاهده می کنید که بسیار خنده دار است

تایتانیک بازی مرجانه گلچین روی کشتی | خانم با این ویدئو حسابی سوژه شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مرجانه گلچین دارای مدرک کارگردانی سینما از دانشکده سوره می باشد. مرجانه گلچین خواهرمنیژه گلچین (بازیگر) و دخترعموی مرحومه نادیا دلدار گلچین (بازیگر) است.از آثار هنری مرجانه گلچین می توان به بازی در سریال سه دونگ سه دونگ، زوج یا فرد و خنده در باران اشاره کرد.مرجانه گلچین در چند وقت اخیر بخاطر تغییر چهره عجیبش و عمل های زیبایی متعددی که انجام داده است بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خانم بازیگر فیلمی از خودش در حال پیانو زدن در فضای مجازی منتشر کرده است که بسیار جالب و دیدنی است و علاوه بر بازیگری نوازنده خوبی هم هست.

مرجانه گلچینمرجانه گلچین و همسرش

مرجانه گلچین  همسر کریم آتشی تهیه کننده و کارگردان سینما میباشد.در نیمه دوم دهه شصت، بازیگر معروف و مشهور سریالهای تلویزیون بود و اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد توانست چهره قابل قبولی در میان عامه تماشاگران از خود به نمایش بگذارد.در سنین نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و پس از چهار سال در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ التحصیل شد و پس از آن به تشویق خواهرش منیژه که خود در آن زمان بازیگر بود بر روی صحنه ی تئاتر رفت.

تحصیلات در خارج از کشور مرجانه گلچین

وقتی که تحصیلش در ایران با مشکل روبه رو می شود، تصمیم می گیرد که از کشور برود و این کار را هم می کند اما علاقه اش به زادگاهش و دلتنگی اش برای مادرش، او را به ایران بر می گرداند. مرجانه گلچین در این مورد می گوید:

منبع:مثلث آنلاین