قیمت محصولات سایپا اعلام کرد.

حراج بزرگ محصولات سایپا به قیمت کارخانه | این محصول سایپا را با تحویل فوری بخرید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سایت ثبت نام محصولات سایپا بدون قرعه کشی با عرضه خودروی ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه به‌‍روز شده است. متقاضیان ثبت نام ساینا میتوانند تقاضای خود برای تحویل این خودرو را در قالب طرح پیش فروش و فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل فروش فوق العاده محصولات سایپا ۳۰ روزه و پیش فروش تیرماه ۱۴۰۳ است. متقاضیان فروش فوری ساینا اس باید کل مبلغ یعنی حوالی ۳۳۰ میلیون تومان پرداخت کنند و متقاضیان طرح پیش فروش محصولات سایپا نیز باید نصف مبلغ یعنی ۱۶۵ میلیون تومان را به حساب سایپا واریز کنند

دیروز اطلاعیه پیش فروش اطلس G منتشر شد. براساس آخرین تصمیم شورای رقابت درباره قیمت خودرو قیمت کارخانه این محصول با اضافه شدن هزینه‌های جانبی ۴۰۶ میلیون تومان است.

قیمت خودرو اطلس سایپا اعلام شد

قیمت کارخانه اطلس - آذر ۱۴۰۲

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)

اطلس G ۱۴۰۲ | سایپا صفر ۴۰۶,۶۱۵,۰۰۰

مشخصات اطلس

آذر ماه ۱۴۰۱ بود که سایپا برای نخستین بار تصاویر رسمی اطلس را منتشر کرد و پس از آن تصاویر دیگری از تولید آزمایشی این خودرو در خط تولید سایپا منتشر شد.   سایپا اطلس به طور کلی در دو تیپ ۱ و ۲ و بصورت دقیق تر در چهار تیپ S، L، G و E به بازار می آید. تیپ های S و G نمونه های ۵ دنده دستی هستند که تیپ S نمونه پایه و تیپ G نمونه فول آپشن دنده دستی از اطلس هستند. تیپ های L و E به جعبه دنده اتوماتیک CVT (با ۶ دنده مصنوعی) مجهز هستند که بترتیب تیپ L به عنوان نمونه پایه و تیپ E به عنوان نمونه فول آپشن اتوماتیک اطلس در نظر گرفته شده است.

فروش فوری محصولات سایپا 

عکس اطلس G

سایپا اطلس G نمونه فول آپشن از اطلس دنده ای است. این یعنی مشخصات فنی و سیستم انتقال قدرت با نسخه S یکسان است اما نسبت به نسخه S امکانات بیشتری دارد. امکانات شاخصی که این تیپ را از نسخه S متمایز می کند عبارت است از صفحه نمایش ۷ اینچ مالتی مدیا، دوربین عقب، کنترل صدا از روی فرمان، روکش چرم مصنوعی صندلی ها، آینه های تاشو برقی، آنتن سقفی کوسه ای، تریم داخلی دو رنگ، سانروف برقی و سقف رنگی.

منبع: اقتصاد آنلاین