فروش محصولات سایپا با شرایط جدید اعلام شد.چهار خودرو کوییک GX-RL، کوییک GX-L، ساینا S DA و ساینا معمولی با استاندارد 85 گانه به فهرست خودروهای سامانه یکپارچه افزوده شده‌اند.

فروش فوری محصولات سایپا با شرایط از دم قسط | حراج یلدایی سایپا را از دست ندهید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محصولات سایپا طرفداران زیادی دارد. قیمت محصولات سایپا برای بسیاری از اقشار جامعه مناسب است.فروش محصولات سایپادر هر فصل با شرایط جدید آغاز شد. محصولات سایپا از کیفیت خوبی برخوردار است.اسامی برندگان محصولات سایپا بعد از عر دوره قرعه کشی اعلام می شود. شرایط فروش ویژه محصولات سایپا اعلام شد.

روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۲، نام ۴ چهار خودرو شرکت سایپا به فهرست خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه عرضه خودرو افزوده شد. این اتفاق در حالی رخ داد که پیش‌تر اعلام شد، در جریان این مرحله تنها تعدادی از خودروهای مونتاژی مربوط به مازاد ظرفیت طرح‌های قبلی به‌فروش خواهند رسید.

چهار خودرو کوییک GX-RL، کوییک GX-L، ساینا S DA و ساینا معمولی با استاندارد ۸۵ گانه  به فهرست خودروهای سامانه یکپارچه افزوده شده‌اند. در این مرحله برای همه متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه که ۱۰۰ میلیون تومان پول بلوکه کرده و موعد زمانی تحویل خودرو آن‌ها در نوبت‌دهی‌ها در فصول آتی تعیین شده و متقاضیانی که در طرح‌های ویرایش قبلی یا در طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت کرده‌اند، امکان لغو سفارش و انتخاب خودرو از محصولات عرضه شده میسر است .

گفتنی است که کلیه افرادی که دعوتنامه برای آن‌ها صادر شده یا خرید خودرو داشته  و همچنین متقاضیانی که در طرح‌های جایگزینی قبلی سامانه و یا طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت و واریز وجه کرده و در نوبت دریافت هستند، انتخاب خودرو را نخواهند داشت و مشمول این طرح نیستند.

کوییک GX-RL

کوییک GX-L

ساینا S DA

ساینا معمولی با استاندارد ۸۵ گانه

سیستم‌های کمکی ESC، BAS، HSA، EBD

فرمان D Type

فرمان D Type

فرمان D Type

سیستم کنترل باد تایرها TPMS

سیستم کمکی EBD

سیستم‌های کمکی ESC، HSA، EBD

سیستم‌های کمکی ESC، HSA، EBD

فرمان D Type

آینه بغل برقی

ایزوفیکس

ایزوفیکس

چراغ Auto Light

ایزوفیکس

چراغ همراهی

سیستم کنترل باد تایرها TPMS

دکمه‌های کنترل سیستم صوتی روی فرمان

چراغ همراهی

چراغ Auto Light

چراغ همراهی

چراغ همراهی

شارژ موبایل USB

چراغ Auto Light

کلید صندوق پران

چراغ Auto Light

شیشه دودی

دوربین دنده عقب

بدنه و تریم دو رنگ

آینه بغل برقی

صندلی عقب تاشو