در ادامه جزئیات دریافت وام فوری بلو را بخوانید.

وام فوری 10 میلیونی با شرایط عجیب فقط تا این تاریخ | متقاضیان وام فوری آنلاین عجله کنند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بلو، پلتفرم دیجیتال بانک سامان که همه‌ خدمات بانکداری را با اپلیکیشن موبایل و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌دهد، وام فوری  ۱۰ میلیون تومانی بدون وثیقه و ضامن اعطا می‌کند.

بلوبانک در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ متأثر از همه‌گیری کرونا آغاز به‌کار کرد و تمام خدمات بانکی را بدون نیاز به شعب، فرم‌های کاغذی و فرآیندهای معمول انجام می‌دهد. این بانک دیجیتال مدتی است از طرح اعطای تسهیلات ۳ تا ۱۰ میلیون تومانی رونمایی کرده که در این طرح برای دریافت وام نیاز به معرفی ضامن نیست و مبلغ وام هم بر اساس میانگین حساب مشتریان در سه ماه متوالی خواهد بود.

بلو بر اساس سیستم اعتبارسنجی و میانگین حساب مشتری وام اعطا می‌کند و هیچ شرط دیگری جز این برای اعطای وام در نظر نگرفته است. در واقع این پلتفرم می‌گوید میانگین حساب شما باید به مدت سه ماه متوالی، هر ماه حداقل ۳ میلیون تومان باشد. به طور مثال اگر هر روز ۳ میلیون تومان یا فقط یک روز از ماه ۹۰ میلیون تومان درحساب خود داشته باشید؛ میانگین حساب شما ۳ میلیون تومان خواهد بود و شرط دریافت وام را دارا هستید.

زمان انتظار برای دریافت وام فوری چقدر است؟

درخواست وام بلوبانک به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن انجام می‌شود و اگر در اعتبارسنجی مشمول دریافت وام شناخته شوید تنها چند دقیقه پس از درخواست وام، مبلغ مد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.

سود وام فوری بلو چقدر است؟

بلوبانک وام ۳ تا ۱۰ میلیونی خود را با سود ۲۲ درصد اعطا می‌کند اما در یک صورت امکان صرف‌نظر کردن از دریافت کل این سود وجود دارد. در واقع بلو بانک این پیش شرط را گذاشته که اگر کل مبلغ وام را در کمتر از یک ماه تسویه کنید؛ نیازی به پرداخت سود نیست. همچنین بلو برای اعطای این بانک به مشتریان، ۴ درصد کارمزد از آنها دریافت می‌کند.

بازپرداخت وام فوری بلوبانک چند ماهه است؟

مدت بازپرداخت این وام حداکثر ۶ ماهه است. شما در زمان دریافت وام می‌توانید بازپرداخت آن را از یک تا ۶ ماه انتخاب نمایید. طبیعتاً هر چه مدت بازپرداخت اقساط بیشتر باشد، مبلغ اقساط کمتر است اما بازپرداخت سریعتر وام بلوبانک این امتیاز را دارد که شما می‌توانید مجدداً وام دریافت کرده و این‌بار وام با مبالغ بالاتری در انتظارتان خواهد بود.

سقف وام فوری را چطور افزایش دهیم؟

افرادی که فعالیت بیشتری در بلوبانک دارند تا سقف ۴۰ میلیون تومان می‌توانند وام بگیرند اما لازمه دریافت چنین وامی این است که ابتدا با بازپرداخت به موقع وام ۳ تا ۱۰ میلیونی خوش حسابی خود را اثبات کنید و بعد فعالیت خود را افزایش دهید.