قیمت دلار در بازار امروز 20 فروردین 1403 اعلام شد.

قیمت دلار پرواز کرد | قیمت دلار در بازار امروز چند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت دلار در شروع معاملات روز یکشنبه با افزایش قیمت بازگشایی شد و در کریدور ششم، یک کانال صعود کرد. در ادامه معاملات روز، این اسکناس به کانال پایین‌تر برگشت اما به قیمت روز شنبه نرسید. برخی معامله‌گران معتقدند این بار کاهش قیمت در بازار طلا لیدر بازار ارز شده است.

قیمت طلا و سکه در شروع معاملات دومین روز هفته با افزایش قیمت بازگشایی شد و به کانال بالاتر راه یافت، اما در ادامه، قیمت کمی تعدیل شد و به کانال چهارم برگشت.

روز یکشنبه بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار داشتند و اونس طلا روی رقم ۲۳۲۹ دلاری ثابت بود. همین موضوع کاهش قیمت در بازار طلا را رقم زد. معامله‌گران معتقدند قیمت طلا در دومین روز هفته لیدر بازار ارز بوده و کاهش قیمت‌ها در بازار طلا منجر به برگشت قیمت دلار به کانال چهارم کریدور ششم شده است.

برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند دلیل افزایش قیمت ارز کاملاً سیاسی است و فعلاً کار چندانی نمی‌توان انجام داد. آنها می‌گویند این موج هیجانی و کاذب است که به‌مرور تخلیه می‌شود و بار دیگر آرامش به بازار برمی‌گردد.

تتر ۶۵ هزار تومان شد

قیمت درهم روز یکشنبه به ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. تتر با افزایش ۲۰۰ تومانی وارد کانال ۶۵ هزار تومانی شد.

قیمت پوند انگلیس با رقم ۸۱ هزار و ۸۹۰ تومان  معامله شد و افزایش ۲۰۰ تومانی داشت و یورو با رقم ۷۰ هزار و ۲۹۰ تومان معامله شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار در دومین روز هفته ثابت بود و با رقم ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان عرضه شد.