در پی منتشر شدن اخباری درباره پراندن سه ریز پرنده به سوی اماکنی در مرکز ایران، مقامات اسرائیل سردرگم شده‌ و به جان یکدیگر افتاده اند.

درگیری درکابینه نتانیاهو بعد از گنده گویی درباره ایران |  ماجرا چیست؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بامداد امروز هدف قرار گرفتن سه ریزپرنده در اصفهان که یک حادثه در مقیاس بسیار کوچک محسوب می‌شود، به طور گسترده از سوی رسانه‌های صهیونیستی پوشش داده شد.

منابع سوری از تجاوز جدید ارتش اسرائیل به اراضی سوریه با هدف قرار دادن تاسیسات پدافند هوایی خبر می دهند.

ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در واکنش به انتشار این اخبار، ضمن تأیید تلویحی اقدام مذکور از سوی اسرائیل، آن را ضعیف و مسخره توصیف کرد.

دوایر امنیتی رژیم صهیونیستی اما ضمن ابراز نگرانی درباره اظهارات بن گویر، از اینکه وی مسئولیت این رخداد را برعهده تل‌آویو دانسته به شدت ابراز نگرانی کردند.

در واقع به نظر می‌رسد شرایط صهیونیست‌ها در داخل، منطقه و شرایط بین المللی آن چنان بحرانی است که حتی توان پذیرش مسئولیت پراندن سه ریزپرنده در آسمان ایران را نیز ندارند!

در همین رابطه، میکی لوی رئیس سابق و عضو فعلی کنست رژیم صهیونیستی خطاب به بن‌گویر وزیر امنیت داخلی نوشت: تبریک می‌گویم! شما توانستید تمام دوران حضور خود در مسئولیت «وزارت شکست ملی» و «عضویت در کابینه» را در یک کلمه توصیف کنید!

خطاب وی به اظهارات بن گویر درباره حمله ادعایی رژیم صهیونیستی است که آن را «ضعیف و مسخره» توصیف کرده بود.

از سوی دیگر، در پی این رخداد یک منبع نزدیک به نتانیاهو گفت که تل‌آویو به دنبال جنگ با ایران نیست! شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع نزدیک به نتانیاهو اعلام کرد که ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم.

منبع مذکور همچنین مدعی شد که ما ثابت کردیم قادر به نفوذ به ایران هستیم. این منبع بیان کرد که ما اکنون مأموریت‌های مهم‌تری در جبهه غزه و لبنان داریم!