معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: اختلاف نظر کارشناسان دولت و مجلس طبیعی است، اما هیچ تنشی بین دولت و مجلس وجود ندارد.

امید معاون پارلمانی رئیسی به مجلس دوازدهم
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: اختلاف نظر کارشناسان دولت و مجلس طبیعی است، اما هیچ تنشی بین دولت و مجلس وجود ندارد.

سید محمدحسینی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: دو جلسه با حضور رییس مجلس، وزیر اقتصاد، روسای کمیسیون‌های اقتصادی مجلس و رییس‌کل بانک مرکزی درباره وضعیت بازار ارز تشکیل شد.

وی ادامه داد: هدف از تشکیل این نشست کنترل بازار ارز با همکاری دو قوه بود. برنامه‌های دولت در این زمینه تهیه و اعلام شد.

معاون پارلمانی رییس‌جمهور با اشاره به تعامل دولت با مجلس دوازدهم، گفت: از مجلس فعلی هم راضی هستیم، اما امیدوارم در مجلس آینده این همکاری‌ها بهتر شود.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان از آماده شدن ۳ حزب اصلاح‌طلب و حزب اعتدال و توسعه برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حسینی اختلاف نظر دولت و مجلس در مسائل مختلف کشور را طبیعی دانست و ادامه داد: اختلاف نظر کارشناسان دولت و مجلس طبیعی است اما هیچ تنشی بین دولت و مجلس وجود ندارد. در قضیه برنامه و بودجه اختلافاتی وجود داشت، اما آنچه مجلس تصویب کرد و به تایید شورای نگهبان رسید توسط دولت اجرا می‌شود.

خبرگزاری مجلس و رسانه‎ های دولت چند روزی است بر سر مرکز پژوهش‎های مجلس و نتایج تحقیقاتی که منتشر کرده‎است؛ شمشیر قلم را بر کشیده و با زبان تند و تیز همدیگر را خطاب قرار داده‎اند.

وی ادامه داد: امیدوارم قانون پیشگیری از آسیب به زنان و چند قانون اولویت‌دار و مهم دولت طی دو سه هفته آینده همچون قانون اجاره بهای مسکن تصویب شود.