تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ پهپاد حزب‌الله لبنان به داخل یک پایگاه نظامی در غرب طبریا و انفجار آن خبر داد.

یک پایگاه نظامی صهیونیستی منفجر شد | نظامیان اسرائیلی: توانایی مقابله نداریم!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ پهپاد حزب‌الله لبنان به داخل یک پایگاه نظامی در غرب طبریا و انفجار آن خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که شب گذشته در نتیجه انفجار یکی از پهپادهای حزب‌الله لبنان در منطقه «گولانی» واقع در غرب «طبریا»، یکی از تاسیسات نظامی ارتش این رژیم آسیب دیده است.

المشاط از نیروهای مسلح اعم از دریایی، موشکی و پهپادی به دلیل حمایت از مردم غزه و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که این پهپاد حزب‌الله لبنان پس از نفوذ به تقاطع گولانی در داخل یکی از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی منفجر شده است.

بر اساس اعلام این رسانه صهیونیستی، برخورد این پهپاد به تاسیسات امنیتی نظامی صهیونیستی در تقاطع گولانی باعث وقوع آتش‌سوزی و آسیب در این محل شده است.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ارتش این رژیم برای نخستین بار وقوع چنین حادثه‌ای را مورد تایید قرار داده است.

علاوه بر این، انفجار پهپاد حزب‌الله درون یکی از پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی واکنش نظامیان صهیونیست را در پی داشت. نظامیان عضو نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در پی این حادثه از عدم توانایی این رژیم در مقابله با حزب‌الله سخن گفتند.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به موفقیت حزب‌الله در حمله به یک هدف راهبردی در عمق سرزمین‌های اشغالی به شکست سنگین سامانه دفاع هوایی این رژیم اشاره کردند.