آخرین اخبار بازار قیمت طلا را با ما دنبال کنید.

قیمت طلا بازار را بهم ریخت | قیمت هر گرم طلا 18 عیار گرمی چند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت طلا و سکه در آخرین روز معاملاتی هفته با افزایش ارزش بازگشایی شد. بیشترین نوسان حرکتی قیمت در روز پنجشنبه ۲۰۰ هزار تومان است. کارشناسان اقتصادی با وجود فضای حرکتی محدود قیمت‌ها، بازار طلا را رکودی می‌دانند.

قیمت طلا و سکه در شروع معاملات روز پنجشنبه با افزایش ارزش در تمان قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. امروز دلار در روند رنج با نوسان محدود ۱۰۰ تومانی معامله شد، اونس جهانی طلا افزایش هفت دلاری دارد و حباب سکه متناسب با قیمت رشد کرده است. به نظر می‌رسد افزایش حباب سکه رشد محدود قیمت در بازار فلز زرد را رقم زده است. معامله‌گران با توجه به افزایش حباب سکه، رشد محدود تقاضا را دلیل رشد قیمت در بازار طلا می‌دانند.

قیمت اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۶۰ دلاری و اونس نقره نیز روی رقم ۳۰ دلاری ایستاده و با افزایش ۵۰ سنتی در حال معامله است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۷ هزار و ۱۵۰ تومانی در حال معامله است و افزایش ۵۰۰ تومانی دارد.

سکه گرمی 7 میلیون شد

قیمت سکه امامی امروز پنجشنبه ۱۷ خرداد با رشد ۲۰۶ هزار تومانی روی رقم ۴۰ میلیون و ۹۰۹ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار با افزایش ۸۵ هزار تومانی با رقم ۳۷ میلیون و ۸۱۰ هزار تومانی در حال معامله است.

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه و ربع سکه هر یک افزایش ۱۰۰ هزار تومانی دارد. قیمت نیم‌سکه روی قیمت ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی و قیمت ربع سکه با رقم ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. قیمت سکه گرمی نیز با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به کانال هفت میلیون تومانی ورود کرده و در کف این کانال در حال معامله است.

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش رشد دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۶۰ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۶۱۱ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۲ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۷۱ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۲۸ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه امروز در تمام قطعات متناسب با قیمت افزایش دارد. حباب سکه امامی ۱۳۲ هزار تومان، سکه بهار ۳۲ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۹ هزار تومان، ربع سکه ۸۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰ هزار تومان افزایش دارد.