در ادامه جزئیات جدید از دریافت وام فوری موسسه اعتباری نور را بخوانید.

متقاضیان وام فوری این فرصت را از دست ندهند | واریز وام فوری 200 میلیونی با شرایط ویژه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

موسسه اعتباری نور یکی از موسسات پولی و بانکی ایران است که به منظور افزایش رضایت خاطر مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «صدف نور» را تدارک دیده است. این وام فوری 200 میلیون تومانی با سود 23 درصد ارائه می‌شود.

افرادی که در یکی از شعب موسسه اعتباری نور حساب قرض الحسنه داشته و مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید دو ضامن رسمی مورد تایید این مجموعه داشته باشند. گذشته از داشتن ضامن رسمی، لازم است به مدت دو ماه از خواب سپرده فرد گذشته باشد تا بتواند وام مذکور را دریافت کند. سود این وام مطابق آخرین مصوبه بانک مرکزی 23 درصد بوده و امکان بازپرداخت آن طی 24 ماه وجود دارد.

میزان اقساط این وام با توجه به شرایط و زمان بازپرداخت و میزان سود به 10 میلیون و 474 هزار و 661 تومان می‌رسد. کل سود این تسهیلات 51 میلیون و 391 هزار و 869 تومان است. جمع رقم وام و سود آن نیز به 251 میلیون و 446 هزار و 869 تومان می‌رسد.

موسسه مالی اعتباری نور در راستای تمکین سیاست‌های ساماندهی موسسات اعتباری از تجمیع تعاونی‌های اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز در آبان ماه سال 1391 شکل گرفت.

این مجموعه از سال 91 تاکنون انواع خدمات پولی و بانکی را به مشتریان خود عرضه کرده است. موسسه مالی اعتباری نور تاکنون توانسته نشان رضایتمندی مشتری اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری 96، رتبه برتری اطلاع رسانی رمز پویا در شبکه بانکی در سال 98، رتبه برتر تعاونی مسکن اداره کل تعاون و امور اجتماعی در سال 99 و … را به دست آورد.

 

 

جزئیات وام فوری بدون ضامن 

شرایط دریافت وام فوری موسسه ملل را در ادامه دنبال کنید.موسسه اعتباری ملل به منظور تسهیل در دریافت خدمات بانکی نسبت به اجرای کمپین با عنوان با (با کارتت استارت بزن) اقدام نموده است.

این موسسه با عنایت به تسریع و تسهیل در ارایه خدمات بانکی کمپینی با عنوان( با کارتت استارت بزن) را آغاز نموده است، که مشتریان می‌توانند از طریق متابانک به آدرس

این گزارش می‌افزاید: پس از نصب متابانک و افتتاح حساب نیکان نوین طی ۷ روز کاری کارت بانکی به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد.

مشتریان می‌بایست نسبت به فعال نمودن کارت اقدام نمایند.

شایان ذکر است افرادی که از طریق متابانک نسبت به افتتاح حساب نیکان نوین اقدام می‌نمایند می‌توانند بر اساس میانگین حساب، وام قرض الحسنه حداکثر به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بدون ضامن دریافت نمایند.

همچنین تعداد ۱۰ عدد موتور سیکلت طرح کلیک با قید قرعه به افتتاح حساب کنندگان اهدا خواهد شد.

جزئیات جدید وام فوری بدون ضامن

معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت وام فوری ضروری ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان صندوق خبر داد و گفت: ثبت‌نام الکترونیکی بازنشستگان از اول اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

یدالله راشدی افزود: بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به نشانی www.irsbf.ir برای دریافت وام به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته تفاهم‌نامه‌ای با بانک ملی منعقد شد تا حدود ۲۹ هزار بازنشسته‌ای که حساب حقوقی آن‌ها در بانک ملی است وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۲۴ ماهه دریافت کنند.

وی افزود: بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند از روز اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به نشانی www.irsbf.ir برای دریافت وام به صورت الکترونیکی ثبت‌نام کنند.

مشتریان بانک صادرات که سپرده قرض الحسنه دارند، امکان تقاضا برای وام فوری «سپاس سپهر» را دارند. سقف این تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان بدون سود است.

افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی، بدون سود و با کارمزد چهار درصد هستند باید شرایط زیر را داشته باشند.

مبلغ ۱۰ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کرده باشند.

افراد باید حتما مدت دو تا ۱۲ ماه خواب سپرده داشته باشند.

افراد به منظور بازپرداخت این وام ۳۶ ماه فرصت دارند.

میزان هر قسط ۸ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۱۹۶ تومان می باشد.

کل سود این تسهیلات نیز ۱۸ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۸ تومان است.

جمع رقم وام و سود آن نیز به ۳۱۸ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۸ تومان می‌رسد.

متقاضی باید ضامن رسمی داشته باشد.

این طرح قرض‌الحسنه است و فقط کارمزد دارد.

هزینه‌های جانبی ۲۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی می باشد.

وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد.

گفتنی است: افرادی که به وام بیشتری نیاز دارند می‌توانند تا ۲۰۰ درصد سپرده‌شان وام تا سقف ۱ میلیارد تومان دریافت کنند.