انتقاد تند مجیدی از تصمیم وزارت ورزش/ مگر استقلال آزمایشگاه است؟

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی ضمن انتقاد از تصمیم وزارت ورزش در انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه، از عضو مستعفی هیات مدیره که حاشیه هایی را ایجاد کرد، حمایت کرده است.
به گزارش خبرنگار مهر، وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه در راستای تکمیل اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال احمد سعادتمند و حجت نظری را به عنوان دو عضو جدید معرفی کرد. این اقدام با انتقاد تند فرهاد مجیدی مواجه شده است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پستی که امروز پنجشنبه در صفحه شخصی اش منتشر کرد نوشت: «این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟ چطور به این نتیجه می رسید که سرمایه دار برود و کارمند بیاید؟ پولدار برود و بی پول بیاید؟ آیا نمی دانید استقلال بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی های دادگاهی نیاز دارد؟
آیا نمی دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب عید به خانه هایشان رفتند؟ آیا می دانید فقط پرداخت ۲۹ درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی ۱۰ میلیارد تومان پول؟
گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می کند. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم ۴۰ نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی کند؟

دوماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری کنند اما از سکوتم سو استفاده می کنند. ترکیب آقای خلیل زاده و موسوی در این وانفسای بی پولی چه نیازی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندند که آدم شک می کند مبادا این تصمیم ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی کرده اید؟»