یک رسانه رژیم صهیونیستی از احتمال قرنطینه شدن اجباری اکثر سردمداران این رژیم اشغالگر به سبب ویروس کرونا خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کانال دوازدهم تلویزیون رژیم اسرائیل امروز پنجشنبه در گزارشی از احتمال قرنطینه شدن اجباری بیشتر سران و مقامات رژیم اشغالگر در پی مبتلا شدن وزیر بهداشت این رژیم به ویروس کرونا خبر داد.

این رسانه گزارش داد : بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل ممکن است بار دیگر در پی مبتلا شدن یعقوب لیتسمان به ویروس کرونا در قرنطینه قرار گیرد.

این رسانه افزود : همچنین شماری از وزیران و اعضای کنست(پارلمان) و مقامات ارشد وزارت بهداشت اسرائیل هم ممکن است پس از تماس با لیستمان وزیر بهداشت در قرنطینه قرار گیرند، چرا که این مقامات در چندین فعالیت در کنار وزیر بهداشت بوده اند از جمله در نشست رای گیری به بنی گانتس برای اینکه رئیس کنست شود، شرکت کرده بودند.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که موشه توف مدیرکل این وزارت پس از مبتلا شدن وزیر به ویروس کرونا در قرنطینه قرار خواهد گرفت، وی در بیمارستان شیبا قرنطینه خواهد شد.

نتانیاهو هشت روز پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار لیتسمن که اکنون به ویروس کرونا مبتلا شده، حاضر شده بود.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است تا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و یوسی کوهین رئیس موساد تا چهارشنبه آینده در قرنطینه قرار گیرند، چرا که آنها اخیرا با لیستمن وزیر بهداشت که مبتلا به کروناست، تماس داشته اند.

کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد نتانیاهو در قرنطینه قرار خواهد داشت و فعالیت خود را از راه دور پیگیری خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .