معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت:‌ در چند روز گذشته موضوعاتی از سوی برخی افراد غیرمطلع در خصوص ربایش خانم‌های جوان در شهرستان اراک شایعه شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به نقل از پایگاه خبری پلیس محمود خلجی اظهار کرد: در چند روزه گذشته موضوعاتی از سوی برخی افراد غیر مطلع در خصوص ربایش خانم‌های جوان در شهرستان اراک شایعه شده است.

وی افزود: به اطلاع عموم شهروندان محترم می‌رساند که کلیه موضوعات مطرح شده در خصوص آدم‌ربایی بانوان جوان در شهر اراک از اساس کذب بوده و هیچ‌گونه مورد ربایش و آدم‌ربایی در چند روز گذشته در شهرستان اراک رخ نداده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در ادامه با اشاره به مورد ترک منزل خانمی جوان در یکی از روستاهای شهرستان که به عنوان آدم‌ربایی در شهر شایعه شده است، گفت: این خانم که در حدود ۱۲ روز پیش با اختیار خود و به دلیل برخی مسائل، منزلش را ترک کرده بود، روز گذشته و بدون هیچ‌گونه مورد خاصی، خود شخصاً به منزلشان بازگشته است که در این خصوص نیز پرونده تشکیل شده، در حال سیر مراحل قانونی است.

خلجی با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با شایعه کنندگان و تشویش کنندگان اذهان عمومی از کلیه شهروندان خواست موضوعات و اخبار را تنها از منابع موثق خبری پیگیری کنند و از بازنشر موضوعاتی که نسبت به آن اطلاع کافی ندارند، خودداری کنند