شامگاه ششم تیرماه خبری مبنی بر استعفای آیت‌الله دستغیب تولیت آستان شاهچراغ(ع) در فضای مجازی و برخی رسانه‌های استان فارس منتشر و انعکاس داده شد اما هیچ منبع رسمی این موضوع را تائید یا تکذیب نکرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، شامگاه ششم تیرماه خبری مبنی بر استعفای آیت‌الله دستغیب تولیت آستان شاهچراغ(ع) در فضای مجازی و برخی رسانه‌های استان فارس منتشر و انعکاس داده شد. 

در این خبر آمده است که « وی در جلسه جامعه روحانیت شیراز درخواست خود را از رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) مبنی بر جایگزینی فرد دیگری به عنوان تولیت آستان شاهچراغ (ع) به دلیل عارضه قلبی و توصیه پزشکان اعلام کرده است».

هر چند برخی از رسانه‌ها این موضوع را ابتدا به نقل از یکی از منابع نزدیک آیت‌الله دستغیب مطرح کردند اما پس از ساعتی خبر تکذیب این موضوع در فضای عمومی رسانه‌های فارس مطرح شد. 

خبرنگار تسنیم برای پیگیری بیشتر صحت این خبر، به سراغ حجت‌الاسلام ابراهیمی مدیر دفتر آیت الله دستغیب رفت و ایشان در این باره ابراز بی‌اطلاعی کردند. با وجود پیگیری‌های تسنیم برای ارتباط با دیگر افراد مرتبط با این موضوع اما این امر بی‌نتیجه ماند. 

به گزارش تسنیم هنوز منابع رسمی خبر استعفای آیت‌الله دستغیب تولیت آستان شاهچراغ(ع) را تائید یا تکذیب نکردند.

آیا این خبر مفید بود؟