سکه طرح جدید صبح امروز با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۳ هزار تومان رسید. صبح امروز در بازار آزاد دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان و یورو با قیمت ۳۰ هزار و ۱۶۵ تومان فروخته شدند. نرخ دلار صبح امروز در صرافی ملی افزایش پیدا کرد و به ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت طلا امروز نسبت به دیروز کاهش داشته است. قیمت طلا  به ۱,۸۱۱ دلار رسید.قیمت طلا به پایین میانگین قیمت ۱۰۰ روزه سقوط کرد.قیمت طلا برخلاف قیمت ارز طی طریق می کند. آخرین وضعیت قیمت طلا را در ادامه می توانید بخوانید.

قیمت طلا

نرخ فروش سکه طرح جدید صبح امروز به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب با قیمت پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروخته شدند و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۵۳ هزار تومان قیمت خورد.

انواع سکه و طلا

نرخ خرید

نرخ فروش

سکه طرح قدیم

۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

سکه طرح جدید

۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

نیم سکه

پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

ربع سکه

سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان

سکه گرمی

دو میلیون تومان

دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

مثقال طلا ۱۸ عیار

-

چهار میلیون و ۵۶۲ هزارتومان

گرم طلا ۱۸ عیار

-

یک میلیون و ۵۳ هزارتومان

قیمت دلار و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۰ آذر

نرخ فروش دلار در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان رسید و یورو با قیمت ۳۰ هزار و ۱۶۵ تومان فروخته شد. همچنین دلار و یورو با قیمت ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان و ۳۰ هزار و ۱۵ تومان خریداری می‌شوند. صبح امروز در بازار آزاد درهم امارات و لیر ترکیه به ترتیب با قیمت شش هزار و ۸۶۰ تومان و سه هزار و ۲۱۰ تومان فروخته شدند.

انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش
دلار ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان
یورو ۳۰ هزار و ۱۵ تومان  ۳۰ هزار و ۱۶۵ تومان
درهم امارات  شش هزار و ۸۴۰ تومان  شش هزار و ۸۶۰ تومان
لیر ترکیه سه هزار و ۱۹۰ تومان سه هزار و ۲۱۰ تومان

نرخ ارز در صرافی ملی در روز دوشنبه ۱۰ آذر

امروز صرافی ملی نرخ ارز را پس از دو هفته افزایش داد. در حالی که آخرین قیمت اعلامی دلار روز گذشته در صرافی ملی به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسیده بود، صبح امروز نرخ فروش دلار با ۳۰۰ تومان افزایش، ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان قیمت خورد. یورو نیز صبح امروز ۴۰۰ تومان گران‌تر شد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۵۰ در صرافی ملی فروخته می‌شود.  

انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش
دلار ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان
یورو ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان